Europa 2 - Maxximum muziky

Čo dnes robia herečky z obľúbených seriálov 90.tych rokov?

V 90.tych rokoch bežali v televízii kultové seriály, ako Akty X, Beverly Hills 902 10, či Melrose Place. Nechýbala ani Sabrina, mladá čarodejnica a mnohé iné, ktoré sa zapísali do pamäte generácie dnešných tridsiatnikov a štyridsiatnikov. Vyrastali sme na Muldrovi a Sculliovej, Done, Brandonovi, aj kocúrovi Salemovi. Tak, ako sme vyrástli my, zostárli aj herečky týchto kultových seriálov.

Gillian Anderson alias ryšavá agentka Sculliová sa po roku 2000 vrátila na divadelné dosky, hrala v novej sérií Akty X a tento rok ju uvidíte ako premiérku Thatcherovú vo filme The Crown.

Heather Locklear z Merlose Place sa kariéra po roku 2000 spomalila a v posledných rokoch médiá zamestnáva zlými plastickými operáciami, osobnými problémami či pokusom o samovraždu.

Tori Spelling preslávila rola Dony Martin v kultovom mládežníckom seriáli Beverly Hills 902 10. Tori sa objavila ešte v niekoľkých filmoch, vydala niekoľko autobiografických kníh a momentálne sa venuje svojej rodine – má päť detí.

Mellisa Joan Hart ako Sabrina, mladá čarodejnica skončila so seriálom v roku 2003. Odvtedy hrala vedľajšie úlohy v seriáloch a zúčastnila sa aj súťaže Dancing with the Stars.

​Zdroj: Brightside.me

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach