Europa 2 - Maxximum muziky

Novinka Quentina Tarantina je jeho najúspešnejším filmom. Milujú ju diváci aj kritici.

Brad Pitt, Leonardo Dicaprio, Margot Robbie, Al Pacino, štýlová hudba, nablýskané autá a filmový svet Hollywoodu 60. rokov. Najočakávanejší film leta je tu! Už čoskoro sa v slovenských kinách totižto objaví novinka režiséra Quentina Tarantina s názvom Vtedy v Hollywoode. Deviaty film kultového filmára plný hereckých hviezd má už za sebou svoju americkú premiéru a zamilovali si ho diváci aj filmoví kritici. O tom svedčí aj premiérový víkend, počas ktorého film v USA zarobil viac než 41 miliónov dolárov, vďaka čomu v tomto rebríčku predbehol aj Tarantinovu snímku Nehanební bastardi. Kritici majú na film rovnaký názor, film považujú za jeden z najlepších Tarantinových filmov a hovoria o hereckom koncerte jeho hlavných hviezd.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

V deviatom filme kultového režiséra Quentina Tarantina sa televízny herec Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) a jeho dlhoročný kaskadér Cliff Booth (Brad Pitt) rozhodnú presadiť pri filme na konci zlatej éry Hollywoodu v roku 1969 v Los Angeles.

Tarantino, dvojnásobný držiteľ Oscara, je zároveň aj autorom scenára k filmu. Spomínané herecké obsadenie v snímke Vtedy v Hollywoode dopĺňajú ďalšie známe tváre – Kurt Russell ( Strážcovia Galaxie 2), Dakota Fanning (Súmrak), Damian Lewis (Homeland) či Bruce Dern (Nebraska). Podobne ako vo väčšine svojich filmov, aj v novinke Tarantino nevyužíva filmovú hudbu, ale hrá sa so známymi hitmi, ktoré tvoria dokonalý podmaz k slnečnému Hollywoodu 60. rokov minulého storočia.

Novinku Quentina Tarantina – Vtedy v Hollywoode – si budete môcť v slovenských kinách vychutnať už o dva týždne od 15. augusta 2019. Na vaše plátna ju prinesie spoločnosť Itafilm.

Zdroj: ITAFILM

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach