Europa 2 - Maxximum muziky

Výborná správa pre fanúšikov MAD MAXA: Prichádza FURIOSA!

Austrálsky filmový režisér George Miller pre prequel post-apokaliptického akčného filmu Mad Max: Zbesilá cesta odklepol hercov Anyu Taylor-Joy, Chrisa Hemswortha a Yahyu Abdul-Mateena II.

​​Film Furiosa sa sústredí na osud mladšej verzie postavy Imperator Furiosa, ktorú si pôvodne zahrala Charlize Theron. Keďže však potvrdila, že o túto filmovú úlohu nemá záujem, Miller zvažoval použitie digitálnej omladzovacej technológie, no túto možnosť nakoniec zamietol a do úlohy obsadil 24-ročnú Anyu Taylor Joy.

Režisér taktiež priznal, že film Mad Max pripravoval 15 rokov, a počas tohto obdobia napísal i scenár o živote Furiosy – malo to však pôvodne pomôcť lepšie pochopiť túto postavu herečke Charlize Theron pri filmovaní Mad Maxa. Teraz sa však na túto dejovú líniu rozhodol nadviazať a chce predstaviť fanúšikom Furiosine „mladšie ja“.

Filmovanie sa pôvodne malo začať koncom roka, no kvôli pandémii Covid-19 to nie je veľmi pravdepodobné. Začiatku práce sa však nevie dočkať i samotný Chris Hemsworth, ktorý je z tejto spolupráce nesmierne nadšený a na svojim Instagrame vyjadril obdiv hercom i režisérovi a prisľúbil, že urobí všetko pre to, aby bol prequel Furiosa rovnako dobrý. Sme zvedaví! 🙂

https://www.instagram.com/p/CGTnrr4J-VP/

Zdroj: variety.com

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach