Europa 2 - Maxximum muziky

Disney predstavuje DOJÍMAVÚ vianočnú reklamu, ktorá vyzdvihuje dôležitosť rodinných tradícií

Aj keď sa časy i ľudia menia, rodinné tradície pretrvávajú po celé generácie a držia rodiny pohromade, najmä počas sviatočného obdobia.

Disney tento rok prichádza s dojímavým krátkym videom s názvom From Our Family To Yours (prekl.: Od našej rodiny pre tú vašu). Lola a jej vnučka každoročne počas Vianoc vlastnoručne vyrábajú vianočné dekorácie, avšak postupom času sa tento ich rituál začína vytrácať. Lolina obľúbená hračka z detstva, Mickey Mouse, však inšpiruje jej vnučku, aby pre babičku spravila láskyplné prekvapenie, ktoré rozjasní jej vianočný deň a obnoví ich puto.

Spoločnosť Disney taktiež rozbehla kampaň na podporu americkej neziskovej organizácie Make-A-Wish, ktorá pomáha plniť želania chorých detí. Zapojiť sa do nej je jednoduché: stačí postnúť na Instagram, Facebook či Twitter fotku, ktorá zachytáva slávnostnú rodinnú chvíľu s hashtagom #LoveFromDisney. Disney za každú jednu momentku venuje tejto organizácii jeden dolár, a to až do výšky 100 000 dolárov! Táto spolupráca s charitou Make-A-Wish trvá už úžasných 40 rokov, podporíš ju i ty svojou fotkou?

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: express.co.uk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach