Europa 2 - Maxximum muziky

Prekvapenie! Dwayne Johnson hlási návrat Kráľa Škorpióna v novom reboote

Dwayne Johnson sa prvýkrát objavil ako egyptský bojovník Mathayus, tiež známy ako kráľ Škorpión, v roku 2001 vo filme Múmia sa vracia. Táto záporná postava dostala o rok neskôr svoj vlastný spin-off Kráľ Škorpión. Udalosti vo filme sa odohrávajú 5 000 rokov pred filmom Múmia sa vracia a sledujú Mathayusov pôvod a to, ako sa stal kráľom. Snímok zarobil viac ako 178 miliónov dolárov, čo Johnsonovi zabezpečilo popredné herecké postavenie.

Kráľ Škorpión sa po rokoch dočká rebootu, ktorý bude produkovať pôvodný predstaviteľ hlavnej úlohy Johnson. Scenár si vezme pod taktovku Jonathan Herman, ktorý stojí za snímkou Straight Outta Compton. Universal Pictures však uvádza, že v hlavnej úlohe zahviezdi nový herec, keďže Dwayne sa kvôli pracovnej vyťaženosti pod túto rolu nepodpíše. Stále však existuje šanca, že sa mihne ako vedľajšia postava. Podrobnosti o deji nie sú zatiaľ známe, príbeh filmu má byť zasadený do modernej doby.

Kráľ Škorpión bol mojou úplne prvou úlohou na striebornom plátne a som poctený a vzrušený, že môžem predstaviť túto skvelú mytológiu úplne novej generácii,“ uvádza Johnson. „Nebyť tejto úlohy, nikdy by som neodštartoval moju hereckú kariéru a som nadšený, že spolu so spoločnosťou Seven Bucks Productions dnes môžeme pomôcť vytvoriť rovnakú príležitosť pre ďalších hercov. Verím, že Jonathan Herman bude usilovne pracovať a vytvorí taký scenár, ktorý zabezpečí divákom na celom svete fantastický filmový zážitok.“

Zdroj: cinemablend.com

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach