Europa 2 - Maxximum muziky

Nový Batman s Robertom Pattinsonom príde do kín už čoskoro! V čom bude iný?

Robert Pattinson, ktorý sa preslávil úlohou Edwarda Cullena z Twilight ságy, bude Batman. Na pľaci mu robila spoločnosť herečka Zoe Kravitz, ktorá si zahrá sexi Catwoman.

To, že práve Pattinson stvárni superhrdinu, uniklo na verejnosť skôr, ako to potvrdil samotný štáb. Po tom, ako to všetci zistili, Robertovi neprestal zvoniť telefón. „Nikomu som nepovedal, že som úlohu dostal, pretože aj tak o tom už všetci vedeli,“ priznal herec pre extratv. Zároveň dodal, že sa z celej situácie cítil nesvoj, pretože robil rozhovory k inému filmu, ktorý v tej dobe natáčal a všetci sa ho pýtali len na jedno: „Budeš nový Batman?“. „Zatočila sa mi z toho hlava,“ priznáva.

Jeho herecká kolegyňa naopak neskrýva nadšenie z toho, že ju obsadili ako Catwoman a prezradila, komu ako prvému volala. „Hneď ako som sa to dozvedela, volala som rodičom,“ povedala. Zoe je dcérou slávneho hudobníka Lennyho Kravitza a známej herečky Lisy Bonet.

​Batman a Catwoman sú známe filmové postavy a rešpekt pred nimi mali aj samotní herci. „Neváhala som, či zoberiem tú úlohu, ale cítila som taký zvláštny pocit šťastia a strachu zároveň,“ povedala Zoe.

Ak si v minulosti sledoval Batmana, nové prevedenie ťa možno trochu prekvapí. Batman bude vyzerať inak, ako si na neho zvyknutý. Vo vyobrazení hlavnej postavy sa urobilo pár zmien, Robert Pattinson chcel nového hrdinu stvárniť nezvyčajne. „Boli sme zvyknutí na to, že Batman býval playboy, no tento bude tak trošku podivín,“ prezradil v rozhovore herec.

Nový Batman príde do kín už 2. marca 2022. Pozri si trailer a zisti, na čo sa môžeš tešiť!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach