Europa 2 - Maxximum muziky

Twilight sa možno predstaví v novej podobe. Bude z toho seriál?

Pošuškáva sa, že ďalší obľúbený filmový frančise by mal dostať svoj seriálový remake. Kým Warner Bros. Discovery prednedávnom oznámili návrat legendárneho sveta Harryho Pottera, Lionsgate TV má stáť za seriálovým spracovaním svetoznámej Twilight ságy, ktorého dej bude vychádzať z knižných bestsellerov Stephanie Meyers!

Podľa webu variety.com sa na produkcii majú podieľať Wyck Godfrey, ktorý s jeho produkčnou spoločnosťou Temple Hill pracoval na všetkých piatich pôvodných filmoch Twilight ságy a Erik Feig, bývalý spolupredseda spoločnosti Lionsgate Motion Picture Group. Súčasťou by mala byť aj samotná autorka kníh.

Prvý film tejto legendárnej ságy vyšiel v roku 2008, pričom zárobok celej série celosvetovo prekročil 3 miliardy dolárov a priviedol na svetlo reflektorov herecké hviezdy ako Kristen Stewart, Robert Pattinson či Taylor Lautner.

Táto dobre známa trojica predstavuje v príbehu ľúbostný trojuholník Belly Swanovej, Edwarda Cullena a Jacoba Blacka, ktorý prepája svety upírov a vlkolakov s obyčajnými ľuďmi a vytvára tak dej plný zvratov, napätia, romantiky a vášne.

Detaily o projekte však ešte nie sú známe a nepozná sa ani meno toho, kto ho napíše, ani streamovacia služba, ktorá sa ho ujme, píše ďalej spomínaný web.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach