Europa 2 - Maxximum muziky

Rola Dannyho Sullivana mu zmenila pohľad na svet. Tom Holland už vyše roka abstinuje

Tom Holland, ktorý sa preslávil ako Spider-Man, si minulý rok skúsil úlohu, ktorá bola z diametrálne iného súdka. Nielenže v seriáli vyzerá na nespoznanie, ale z hrdinu sa stal záporák. Tom vo filme The Crowded Room stvárňuje úlohu Dannyho Sullivana.

Snímka poteší všetkých milovník true crime, pretože dejová linka vychádza zo skutočného príbehu Billyho Milligana, ktorému bola diagnostikovaní disociatívna porucha osobnosti. Seriál si budeš môcť pozrieť už 9. júna a podľa traileru to vyzerá tak, že sa máme na čo tešiť. Tom Holland sa úlohy zhostil naozaj bravúrne!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mladý herec si uvedomil, že rola, ktorú stvárňoval, mu prerástla cez hlavu. „Doma som sa zrútil,“ povedal v rozhovore pre Variety. Zároveň dodal, že mal nutkavú potrebu oholiť si hlavu, a to len kvôli pocitu, že sa potrebuje odosobniť od úlohy Dannyho Sullivana. Nakoniec tak neurobil, pretože si uvedomil, že sú uprostred natáčania a nemôže tak urobiť. „Takéto pocity som doposiaľ nezažil,“ priznal.

V rozhovore pre ew.com priznal, že vďaka seriálu začal abstinovať. Momentálne nepije alkohol už rok a štyri mesiace. Natáčanie mu vraj totálne zmenilo pohľad na jeho mentálne zdravie, a preto sa rozhodol stať abstinentom.

Portál esquire.com uvádza, že Billy Milligan mal len 22 rokov, keď bol zatknutý za únos, ozbrojenú lúpež a znásilnenie niekoľkých žien v Ohiu. Ak ťa jeho príbeh zaujíma, je o ňom aj natočený dokument, ktorý opisuje, aké je to žiť s poruchou osobností. Psychiatri zistili, že v jeho vnútri malo „žiť“ až 24 rôznych osobností.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach