Europa 2 - Maxximum muziky

Čo ste nevedeli o skupine One Direction?

Náhoda, osud, alebo šťastie? Nech už to bolo čokoľvek, tak v siedmej sérií populárnej talentovej súťaže to pomohlo spojiť a vytvoriť chlapčenskú skupinu One Direction.

Ich prvý hit, „What makes you beautiful“ ,sa stal najrýchlejšie predávaným hitom roku 2011 a už o týždeň po vydaní sa dostal na prvé priečky britských hudobných rebríčkov. Ak by ste mali záujem počuť tento song naživo, rezervovať týchto chalanov si vraj môžete už od 30 tisíc libier za vystúpenie, čo naozaj nie je málo. Tiež sa „nechtiac“ stali rekordmanmi na Amazone v kategórií najpredávanejší kalendár všetkých čias.

A teraz pár zaujímavostí z ich osobného života: Louis Tomlinson má sedem nevlastných súrodencov, Harry Styles počas svojho pôsobenia v X- Factore pracoval v pekárni a vymyslel názov pre svoju terajšiu kapelu, Niall Horan sa narodil ako dvojča svojho brata, ktorý však pôrod neprežil, ako jediný člen skupiny pochádza z Írska. Liam Payne sa narodil bez jednej obličky a nakoniec Zayn Malik, ktorý skupinu opustil tvrdí, že už ako 10 ročný bol super cool, keď sa bozkával so starším a vyšším dievčaťom.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach