Europa 2 - Maxximum muziky

PETER BIČ PROJECT / Just a Story

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Košickí muzikanti, ktorí so svojou skladbou Hey now bodovali po celom svete, zverejnili nový videoklip. Jeho dej zachytáva krátky milostný príbeh dvoch mladých ľudí. Čo poviete, má ich nová pieseň našliapnuté na ďalší veľký úspech?

Skladba Just a story je ďalším singlom z posledného albumu, ktorý šesťčlenné zoskupenie Peter Bič Projekt pomenovalo práve podľa tejto skladby. Réžiu videoklipu Košičania zverili do rúk produkčnej spoločnosti Kali Records, ktorá sa pod taktovkou Mira Čima, Kaliho a Klaudie Farkašovej, postarala o scenár i réžiu a dala piesni vizuálnu formu. “ Just a story je v poradí už piatym singlom z nášho albumu. Celý album sa nesie v duchu istej symboliky. Je na ňom 9 skladieb. Vnímali sme ich ako samostatné príbehy, ktoré však dávali dokopy jeden celok. Taktiež názov turné Just a tour, ktoré sme nedávno absolvovali, bol odvodený práve od tejto piesne a teda celého albumu. Spomínané turné sa odohrávalo v 9 mestách, čiže sa nám všetko symbolicky prepojilo a práve preto sme cítili, že ďalším singlom, ktorému po absolvovaní koncertov dáme aj vizuálnu podobu, bude práve singel Just a story,“ prezradili členovia zoskupenia Peter Bič Project.

Videoklip, ktorý v týchto dňoch uzrel svetlo sveta, sa natáčal v priestoroch jedného luxusného hotela v centre Bratislavy a tiež v bratislavskom ateliéry Refinery Gallery. Za kameru sa postavil dvorný kameraman Kali Records, Dušan Krajčovič, ktorý sa postaral i o strih. Ústrednými postavami videa sa stal majster Slovenska, Európy a vicemajster sveta v salse Mário Lopéz s partnerkou Silviou, ktorí okrem tanečných parketov tvoria pár aj v súkromí. „Skladba Just a story je o príbehu dvoch ľudí, ktorí sa náhodou stretnú a prežijú spolu krásny, aj keď len krátky, zato vášnivý milostný príbeh. Stvárnil ich pár veľmi šikovných tanečníkov, medzi ktorými to neskutočne iskrilo. Myslíme si, že Kali Records týmto videoklipom našu predstavu, s ktorou sme skladbu tvorili a nahrávali, úplne vystihol a sme veľmi spokojní,“ dodal na záver Peter Bič, líder kapely.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach