Europa 2 - Maxximum muziky

RIHANNA & DRAKE / Work

https://www.facebook.com/rihanna/?fref=ts

https://www.facebook.com/Drake/?fref=ts

http://www.rihannanow.com/

http://www.drakeofficial.com/

Hudobná novinka, ktorá vznikla v spolupráci s kanadským rapperom Drakeom, bude súčasťou očakávanej ôsmej štúdiovky Anti. Barbadoská speváčka Rihanna zverejnila nový singel z očakávanej ôsmej štúdiovky Anti. Novinka vznikla v spolupráci s kanadským rapperom Drakeom, s ktorým 27-ročná interpretka spolupracovala už na skladbách Take Care či What’s My Name?. Producentom piesne, na tvorbe ktorej sa podieľalo celkovo osem ľudí, vrátane Rihanny a Drakea, je Kanaďan Boi 1da. Fanúšikovia a fanúšičky si ju v stredu mohli vypočuť prostredníctvom streamovacej služby Tidal. Zaznela tiež v éteri rozhlasových staníc BBC Radio 1 a Capital FM.

Podľa posledných informácií by spomínaný album mal vyjsť ako prekvapenie ešte pred piatkom 29. januára. Dokončenie nahrávky interpretka naznačila v pondelok prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter, kde zverejnila fotografiu so zlatými slúchadlami, ku ktorej napísala“počúvam Anti“.
Dátum vydania Anti speváčka opakovane odkladala, pričom prvý raz sa hovorilo o máji alebo júni 2015. Neskôr sa diskutovalo aj o septembri, novembri a decembri. Barbadosanka minulý rok vo februári vydala skladbu FourFiveSeconds, ktorú naspievala s rapperom Kanyem Westom a anglickým hudobníkom Paulom McCartneym. Skladba je prvým singlom z avizovaného albumu. Okrem toho vlani predstavila piesne Bitch Better Have My Money a American Oxygen.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach