Europa 2 - Maxximum muziky

Speváčky, ktoré zarobili tento rok najviac. Z tých súm sa vám zatočí hlava!

Každoročne sa zverejňujú rebríčky najbohatších ľudí sveta, najlepšie zarábajúcich hercov, spevákov, no my vám prinášame päticu speváčok, ktoré si tento rok prilepšili najviac. Z týchto súm sa vám zatočí hlava!

1.Katy Perry- 135 miliónov dolárov

Katy môže tejto závratnej sume vďačiť najmä celosvetovému turné Prismatic, počas ktorého sa objavila aj na Slovensku. Cena jedného koncertu sa pohybuje okolo 2 miliónov. Zároveň jej slušne vynášajú aj kozmetické značky, ktorých je tvárou.

2.Taylor Swift- 80 miliónov dolárov

Tejto sympatickej blondínke pomohol k úspešnému roku jej posledný album 1989, z ktorého sa predalo neuveriteľných 3,6 milióna kópií a posledný singel Wildest Dreams, ktorý sa dostal na vrchol svetových hitparád. Samozrejme, veľkú časť sumy, tak ako u Katy, tvorí svetové turné.

3.Lady Gaga- 59 miliónov dolárov

Svojská Lady Gaga sa neumiestnila tento rok na treťom mieste vďaka hudbe ale iným projektom. Zisk jej priniesli módne a kozmetické značky, ktorých je tvárou a jej vlastný parfum Fame.

4.Beyoncé- 54,5 milióna dolárov

Beyoncé stavila na turné On The Run s manželom Jay Z, ktoré im prinieslo do rodinného rozpočtu neuveriteľných 100 miliónov dolárov. Okrem toho si prilepšila aj spoluprácou s Pepsi, L´Oreal a vlastným parfumom.

5.Britney Spears- 31 miliónov dolárov

Škandalózna Britney podobne ako Lady Gaga posunula tento rok spev do úzadia a venuje sa najmä predaju vlastnej kolekcie spodnej bielizne po celom svete. Ďalšou hlavnou časťou jej príjmu je aj zisk z Planet Hollywood Residency v Las Vegas.

Zdroj: forbes.com

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach