Europa 2 - Maxximum muziky

JUSTIN BIEBER / Love Yourself

https://www.facebook.com/JustinBieber/?fref=ts

http://www.justinbiebermusic.com/

Kanadský spevák Justin Bieber zverejnil tracklist albumu Purpose. Dvadsaťjedenročný interpret tak urobil prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter, kde postupne zverejňoval fotografie, na ktorých sú napísané názvy piesní, prípadne mená hosťujúcich interpretov, na stenách. Každé grafiti je pritom originálne a pochádza z iného svetového mesta, a to konkrétne zo Sydney, Londýna, Štokholmu, Paríža, Osla, Berlína, New Yorku, Philadelphie, Washingtonu D.C., Toronta, Bostonu, Miami, Atlanty, Chicaga, Seattlu, San Francisca, Vancouveru a Los Angeles.
Nahrávka bude obsahovať 18 skladieb, medzi ktorými je aj úspešný singel What Do You Mean?. Na spevákovom štvrtom albume spolupracovali Big Sean, Travis Scott, Halsey, Nas, a tiež projekt Jack Ü, ktorý tvoria Diplo a Skrillex. Purpose vyjde 13. novembra.

Justin Bieber, ktorý je okrem hudby známy aj početnými problémami so zákonmi, vydal v roku 2009 EP nahrávku My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011) a Believe (2012). Na konte má tiež kompilácie My Worlds: The Collection (2010) a Journals (2013). Spevák, ktorého najznámejšími hitmi sú skladby Baby (feat. Ludacris), Boyfriend a spomínaná What Do You Mean?, stihol počas kariéry získať okrem iného jednu BRIT Award, dvanásť Billboard Music Awards, sedem American Music Awards, 16 Teen Choice Awards či 18 MTV Europe Music Awards.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach