Europa 2 - Maxximum muziky

DAVID GUETTA & SIA & FETTY WAP / Bang My Head

https://www.facebook.com/DavidGuetta/?fref=ts

https://www.facebook.com/SiaMusic/?fref=ts

https://www.facebook.com/FettyWap/?fref=ts

I francúzsky DJ a producent David Guetta pochopil, že v predvianočnej dobe bude najlepšie vydať reedíciu svojho minuloročného albumu „Listen“. Rozhodne netrochári, a tak na titul novo pomenovaného albumu „Listen Again“, ktoré by malo vyjsť už v polovici novembra, pridá osem piesní a špeciálny DJský mix.

Jednou z noviniek bude i nová verzia piesne „Bang My Head“, ktorá bola zastúpená už na minuloročnej edícii. Pôvodne však Guetta nahrávke dal EDM kabát, v ktorom sa tak trošku strácal vokál hosťujúcej speváčky Sii. Nová verzia je o dosť pomalšia, určite i prívetivejšia pre rádia, naviac ponuka príjemný tropical house sound, ktorý v súčasnej dobe dosť letí. Vylepšenie prichádza i v prípade ďalšieho hosťa, ktorým je americký rapper Fetty Wap.

Slušne tým okolo Davida Guettu zvládol i vizuál. V ňom sa Francúz ujal hlavnej role – hráča pokru, ktorý však precení svoje sily. Aby neprišiel o veľký majetok, rozhodne sa jeho krásna partnerka pre lišiacku stávku o všetko alebo nič. Či sa jej táto stávka vyplatí, sa môžete pozrieť vo videoklipe. Určite tentoraz tvorcom odpustíte i tú trošku product placementu. Niekto to predsa i tentoraz zaplatiť musel.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach