Europa 2 - Maxximum muziky

ONE DIRECTION / Perfect

https://www.facebook.com/onedirectionmusic/?fref=ts

http://www.onedirectionmusic.com/

O chlapčenkej kapele One Direction si môžeme myslieť čokoľvek. Trebárs to, že chlapci cielia prevažne na násťročné dievčatá, predávajú predovšetkým svoje pekné tváre alebo trebárs to, že ich hudba je nenáročná a prvoplánová. Aj keď toto všetko by bola pravda, je treba podotknúť, že sú jedným z najlepších predávajúcich sa produktov na svete.

Teda aj nadchádzajúci vydaný nový album „Made in the A.M.“, ktorého sme sa dočkali 13. novembra, je momentálne veľkou udalosťou. Štvorica na album zaradila trinásť piesní, ich deluxe podoba obsahuje štyri bonusové songy. Medzi nimi rozhodne nechýba nielen pilotný singel „Drag Me Down“, ale ani novinka „Perfect“, ktorú kapela predstavila len pred pár dňami.

Song napísali z veľké časti Harry a Louis z One Direction, troškou prispel i americký rapper Jacob Kasher. Pieseň postupom času graduje a dostáva veľmi príjemnú atmosféru. Hitový sound podporuje i chytľavý refrén a dobrou voľbou bolo i jednoduché čiernobiele video, ktoré korešponduje s textom piesne. Bohužiaľ jeden bod dolu musíme ubrať za miernu hudobnú podobnosť s nedávnym hitom Ellie Goulding „Love Me Like You Do“

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach