Europa 2 - Maxximum muziky

Najintímnejšia spoveď Celeste Buckingham – to je skladba „Loving you“

Pesnička Loving You je založená na skutočných udalostiach, ktoré sa stali v živote Celeste. „Pesnička vznikla v čase, keď som bola zamilovaná, ale neistá. Nevedela som, kam ma tá láska zavedie, či nám to vydrží a či to celé bude stáť za to. Cítila som sa, ako by som sa topila a zároveň aj chcela, aby ma to utopilo. Bola som hlboko zamilovaná a preto vznikla skladba Loving You,“ hovorí Celeste.

„Chceli sme ukázať netypickú stránku romantického vzťahu, tú náročnejšiu a úprimnejšiu časť lásky. Človek sa bojí, pretože je zraniteľný,“opisuje speváčka námet videoklipu.

Inšpiráciou k pesničke a klipu bola láska k Matejovi Vávrovi, ktorý si s Celeste zahral vo videoklipe. „Celeste ma požiadala, aby som si zahral v jej klipe a po pár dňoch rozmýšľania som dospel k záveru, že do toho rád pôjdem. Chcela docieliť reálne emócie, o tie v hudbe predovšetkým ide – a tento názor zastávam aj ja sám, nech si o tom každý myslí, čo chce. Máme peknú pamiatku na začiatok nášho vzťahu. A pre mňa to bola ako zaujímavá skúsenosť, tak aj zážitok, na ktorý budeme obaja radi spomínať, „hovorí Matej.

Dosť už bolo slov, nech sa páči, vychutnajte si „výpoveď citov“ talentovanej speváčky.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

zdroj: bravoweb.cz

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach