Europa 2 - Maxximum muziky

NAUGHTY BOY & BEYONCÉ & ARROW BENJAMIN / Runnin‘ (Lose It All)

https://www.facebook.com/NBoyMusic?fref=ts

https://www.facebook.com/beyonce?fref=ts

https://www.facebook.com/arrowbenjamin?fref=ts

http://www.beyonce.com/

Britský DJ, producent a skladateľ Shahid Khan, ktorého celý hudobný svet pozná pod menom Naughty Boy, v posledných rokoch priniesol nejeden veľký hit. Z dva roky starého debutového albumu „Hotel Cabana“ vydal celkom päť úspešných singlov, ktorých po svete dohromady predal viac ako deväť miliónov kusov. V súčasnej dobe pracuje na novej nahrávke, ktorú chce fanúšikom ponúknuť v najbližších mesiacoch.

Pilotný singel už je na svete a je treba podotknúť, že Naughty Boy nastavil latku naozaj dosť vysoko. Na prvý singel zo zatiaľ nepomenovaného albumu si pozval speváka Arrowa Benjamina a hlavne americkú divu Beyoncé. Ich spoločný track „Runnin‘ (Lose It All)“ je krásnou melancholickou baladou, ktorá sa však v pomalom rytme nesie iba prvou minútou. Následne sa pridá i vkusne vyprodukovaný beat, ktorý songu dáva úplne iný rozmer.

Takisto ako song je až takmer k dokonalosti dotiahnuté video, ktoré vsádza na jednoduchosť. Zavedie nás až takmer na dno oceánu, na ktorom sa ocitnú i dvaja bežiaci plavci.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach