Europa 2 - Maxximum muziky

Pitbull & Chris Brown – Fun

https://www.facebook.com/pitbull?fref=ts

https://www.facebook.com/chrisbrown?fref=ts

http://www.pitbullmusic.com/us/globalization

http://www.chrisbrownworld.com/us/home

Americký r’n’b spevák Chris Brown a rapper Pitbull zverejnili video k spoločnej skladbe s názvom Fun. O réžiu novinky, v ktorej vidieť luxusné autá, palmy, rýchle člny či krásne ženy, sa postaral Gil Green. Ten v minulosti spolupracoval napríklad s Lil Wayne om, Natashou Bedingfield, Seanom Kingstonom či Cher Lloyd. Pieseň Fun pochádza z Pitbull ovej štúdiovky Globalization (2014).
Chris Brown má zatiaľ na konte sedem štúdioviek – sólovky Chris Brown (2005), Exclusive (2007), Graffiti (2009), F.A.M.E. (2011), Fortune (2012), X (2014) a tiež spoločný album s rapperom Tygom s názvom Fan Of A Fan: The Album (2015). K jeho najúspešnejším singlom patria skladby Run It! (feat. Juelz Santana), Kiss Kiss (feat. T-Pain), With You, Forever, Yeah 3x, Look At Me Now (feat. Lil Wayne & Busta Rhymes), Turn Up The Music, Don’t Wake Me Up a Loyal (feat. Lil Wayne & Tyga). V roku 2012 získal za nahrávku F.A.M.E. cenuGrammy v kategórii Najlepší r’n’b album. Zviditeľnil sa tiež napadnutím speváčky Rihanny či konfliktami s Drakeom a Frankom Oceanom.

Pitbull, vlastným menom Armando Christian Pérez, je rodákom z Miami, jeho rodičia však pochádzajú z Kuby. Na hudobnej scéne sa pohybuje od roku 2001. Prvú štúdiovku s názvom M.I.A.M.I. vydal v roku 2004, po nej nasledovali nahrávky El Mariel (2006), The Boatlift (2007), Rebelution (2009), Armando (2010), Planet Pit (2011), Global Warming (2012) a Globalization (2014). V polovici júla by mal na trh uviesť album Dale. Je tiež zakladateľom vydavateľstva Mr. 305 Inc., s ktorým spolupracuje aj slovenská speváčka Celeste Buckingham.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach