Europa 2 - Maxximum muziky

TOVE LO – Talking Body

http://www.tove-lo.com/

https://www.facebook.com/tovelo?fref=ts

Album: Queen of the Clouds

Švédska speváčka Tove Lo je jedným z veľkých objavov minulého roka. Po hite „Habits (Stay High)“ a spolupráci s DJom a producentom Alessom na singli „Heroes (We Could Be)“ do rádiového boja posiela skvelú pieseň „Talking Body“.

Za umeleckým menom Tove Lo sa skrýva dvadsaťsedem ročná indie skladateľka a speváčka Ebba Tove Elsa Nilsson. Ta v minulosti napísala niekoľko piesní, napríklad pre úspešné duo Icona Pop, skupiny The Saturdays a Girls Aloud alebo jej spevácku kolegyňu Ellu Eyre. V roku 2012 ale odštartovala svoju sólovú kariéru, v ktorej zásadne zlom prišiel až minuloročným singlom „Habits (Stay High)“. Ten zabodoval na predných priečkach viacerých prestížnych svetových hitparád a do dnešného dňa sa ho predalo v niekoľkých miliónoch kópií.

Na jeseň minulého roka Tove Lo upevnila svoju pozíciu medzi najzásadnejšími nováčikmi vydaním debutového albumu „Queen Of The Clouds“, ktorý bol ocenený nielen skvelými kritikmi, ale i slušným predajom. Aktuálne toto fantastické album, pod ktorým produkciou sú podpísaní Max Martin a Shellback, prezentuje jednoznačne hitový singel „Talking Body“. Nákazlivú pieseň doprevádza i vcelku provokatívne video, ktoré na YouTube hlása už viac ako šesť miliónov zhliadnutí.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach