Europa 2 - Maxximum muziky

YOUNG RISING SONS – High

http://www.youngrisingsons.com/

New Jersey je rodisko mnohých známych kapiel. Z toho istého mesta pochádza i nová pop-rocková senzácia Young Rising Sons, ktorá posledné mesiace patrí k najsledovanejším objavom hudobnej scény. Dnešným dňom do slovenských rádií oficiálne prichádza ich debutový singel.

Kapelu tvorí štvorica hudobníkov, ktorí sa muzike venujú už niekoľko rokov. Traja členovia Dylan, Julian a Steve spolu hrajú už od strednej školy, speváka Andyho objavili v jednom z newyorských klubov, kde hral svoj akustický set a prizvali ho do práve vznikajúcej kapely Young Rising Sons.

Debutový singel „High“ kapela predstavila počiatkom júna minulého roka a behom krátkej doby sa dočkal prvých úspechov. Veľkú podporu piesni prejavilo napríklad i britské rádio BBC a pomaly ale iste si pieseň nachádza cestu i do celoeurópskeho éteru. Kombinácie popu a rocku fungujú takmer vždy, keď má song dobrý nápad, chytľavú melódiu a hlavne dobrý refrén. Toto všetko pre „High“ rozhodne platí, a tak o Young Rising Sons si v nasledujúcich mesiacoch ešte dosť vypočujeme.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach