Europa 2 - Maxximum muziky

JESS GLYNNE – Hold My Hand

https://www.facebook.com/JessGlynne

http://en.wikipedia.org/wiki/Jess_Glynne

Pokiaľ už vás unavuje neustále striedanie teplých a chladných marcových dní a čakáte na poriadnu jar ako na zmilovanie, aktuálny to-be-hit „Hold My Hand“ Jess Glynne do vás vpustí tak silný slnečný náboj, že si s ním vystačíte minimálne do mája. Singlová novinka totiž v sebe skrýva presne to, čo človek potrebuje po mrazivej zime. Nenáročná a ľahko zapamätatelná melódia a svieži hitový náboj spolu s nádejeplným textom o spriaznenej duši, ktorá vás chytí za ruku (respektíve za srdce) a nepustí, robí z piesne ideálneho adepta na jednu z hymien tejto jari. Bodaj by nie, keď sa produkcie ujal Jack Patterson, člen v poslednej dobe hojne skloňovaných Clean Bandit.

Klip mal síce premiéru už pred mesiacom, samotný singel však vychádza v nasledujúcich dňoch, totiž by bola škoda, kedy by ste o nej boli ochudobnený. Video sa natáčalo v kalifornskej púšti za prítomnosti speváčkinych priateľov, ktorí majú záľubu v tanci a béemikskách. Keď prehliadneme vtieravý product placement, nemohla nadej aktuálnej britskej hudobnej scény zvoliť uvoľnenejší a bezprostrednejší spôsob, ako natočiť k tracku vizuál.

Novinka, spolu s predošlým singlom „Right Here“, než sa vyšplhal na šiestu pozíciu britského rebríčku, bude samozrejme súčasťou debutového albumu, ktorého vydanie je naplánované už na máj.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach