Europa 2 - Maxximum muziky

MARTIN SOLVEIG & GTA – Intoxicated

https://www.facebook.com/MartinSolveig?fref=ts

Od posledného radového albumu DJa a producenta Martina Solveiga uplynulo už viac ako tri a pol roka, a tak pre tohto sympatického Francúza nastal čas sa svojím fanúšikom opäť málinko pripomenúť.

Martin na tento rok sľubuje novú štúdiovku, ktorá bude už piatou položkou v jeho diskografii. Jej vydanie by rád stihol do leta, pričom s propagáciou začína už teraz, a to novým singlom „Intoxicated“, ktorý s ním vytvorilo americké producentské duo GTA.

Klubový song s jednoduchou melódiou nie je úplne jasnou hitovkou, ale to sa len zdá. Zatiaľ čo prvá polovica skladby patrí skorej do nejakého nekomerčného klubu, v druhej sa celkom nečakane objavujú aspoň nejaké radio friendly aspekty, vďaka ktorým motto „Let’s dance, no time for romance“ už nedostanete z hlavy a zatúžite kliknúť na replay.

Videu sa ani tentoraz takmer nič nedá vytknúť. Solveig sa vždy dokázal so svojimi klipmi pohrať a vo väčšine prípadov bol podpísaný i pod ich scenár. V prípade „Intoxicated“ vsadil na jednoduchosť – hlavne na farby, divoké kostýmy a recesiu. A vyplatilo sa.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach