Europa 2 - Maxximum muziky

ARIANA GRANDE – One Last Time

http://www.arianagrande.com/

https://www.facebook.com/arianagrande

Dvadsaťjeden ročná Ariana Grande zažíva asi najúspešnejšie obdobie svojej doterajšej kariéry. Patrí medzi najsledovanejšie speváčky, a tak i nové single vydáva takmer raketovou rýchlosťou. Jej aktuálna novinka je opäť príjemne tanečná.

Ariana, ktorá vo svojich pätnástich rokoch debutovala na Broadwayi, v minulom roku zabodovala celkom s piatimi singlami. Najprv zaujala singlom „Problem“, nasledovala tanečná hitovka „Break Free“, ktorú produkoval uznávaný Zedd a krátko na to sa speváčka prezentovala v hite „Bang Bang“, kde sekundovala kolegyniam Jessie J a Nicki Minaj. Behom zimy sme v rádiách mohli počuť jej skvelú vec „Love Me Harder“, kde hosťoval The Weeknd a krátko pred Vianocami zverejnila skladbu „Santa Tell Me“.

I tento rok Ariana odpaľuje vo veľkom štýle! Zo svojho skvelého albumu „My Everything“, za ktorý vo svete pozbierala už niekoľko zlatých a platinových ocenení, vybrala tanečný song „One Last Time“. Ten zaujme svojou melódiou a chytľavým refrénom, čo má i logický dôvod. Pre speváčku ho napísal francúzsky DJ a producent David Guetta, ktorý je už roky dostatočnou zárukou kvality.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach