Europa 2 - Maxximum muziky

Celeste Buckingham je zamilovaná až po uši. Nového priateľa zatiaľ neukázala

Zastihnúť Celeste v SR je momentálne takmer nemožné. Po dlhej dobe prišla na otočku späť „domov“. Fanúšikovia sa môžu tešiť, pretože v Amerike dokončuje nový album. Na druhej strane, v najbližšom čase nechystá žiadne koncerty, aj keď je jedna z najobľúbenejších speváčok domácej scény. Jej popularitu dokazuje aj vlaňajší absolútny titul víťaza v prestížnych Hudobných cenách Europy 2 a Evropy 2, ktorý vyhrala na plnej čiare. Tento rok o titul bojuje znova, ale do cesty sa jej postavila Ewa Farna.

Čo sa týka jej súkromného života, s prekvapením sme zistili (vzhľadom k jej pracovnému nasadeniu), že nejaký má. Priznala, že je bláznivo zamilovaná do svojho priateľa. Je to Američan, Slovák, alebo Čech?

„Americkí chlapci sú fajn, ale mne sa viac páčia Slováci a Česi. Každý Čech alebo Slovák, ktorého poznám, je gentleman. Američania nerobia také tie pekné maličkosti, ktoré ma dokážu očariť,“ vraví Celeste Buckingham.

Je teda jasné, akú národnosť si Celeste drží po svojom sexi boku a prezradila aj, kde sa spoznali.

„Spoznali sme sa na natáčaní X Factoru. Aj keď máme vzťah na diaľku, musím priznať, že som veľmi zamilovaná,“ skonštatovala Celeste.

Neostáva nám teda nič iné, ako popriať hrdličkám nech im tá zaoceánska láska vydrží.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach