Europa 2 - Maxximum muziky

ELLIE GOULDING – Love Me Like You Do

http://elliegoulding.com/

https://www.facebook.com/elliegoulding?fref=ts

Britka Ellie Goulding je jednou z aktuálne najproduktívnejších speváčok. Posledné mesiace intenzívne pracuje na novom štúdiovom albume, do toho stíha pravidelne vystupovať a občas si ešte odskočí zahostovať do songu niektorého zo svojich hudobných kolegov. Počiatkom tohto roku však svoju métu posunula opäť o kus výšie.

Bola totiž oslovená, aby naspievala titulnú pieseň asi najočakávanejšieho filmu tohto roku – drámy „Päťdesiat odstieňov sivej“. Ten sa stal v knižnej podobe bestsellerom po celom svete a jeho filmová podoba, ktorá vstúpi i do slovenských kín už vo februári, je spojená s naozaj veľkým očakávaním. A podobne tomu bude i v prípade doprovodného soundtracku, ktorý vyjde v tú istú dobu.

Pilotná nahrávka, ktorou je skladba „Love Me Like You Do“, sľubuje, že sa máme na čo tešiť. Ellie sa v piesni predstavuje tentoraz v romantickejšej polohe, ktorá jej hlasu, s ktorým si v piesni naozaj nádherne hrá, veľmi pristane. O produkcii pomalého songu, ktorý už pri prvom vypočutí vyvoláva príjemné mrazenie, sa postaral osvedčený hitmaker Max Martin. Ten pieseň spolu so speváčkou i napísal, obom zmieňovaným vypomohol i jeden z veľkých objavov minulého roku – švédska speváčka Tove Lo.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach