Europa 2 - Maxximum muziky

CHERYL – I Don“t Care

http://cherylofficial.com/

https://www.facebook.com/CherylOfficial?fref=ts

Britská speváčka Cheryl Cole, ktorá už nejakú dobu vystupuje iba pod menom Cheryl, chystá tento rok vydať nový štúdiový album. Po singli „Crazy Stupid Love“, ktorý predstavila na sklonku jari, je to ďalší song – a opäť dosť vydarený!

Cheryl má na svojom konte zatiaľ tri veľmi úspešné albumy a takmer desiatky singlov, s ktorými zabodovala na predných priečkach svetových hitparád. Interpretka hitov ako „Parachute“, „3 Words“, „Promise This“ alebo „Call My Name“ svoju nadchádzajúcu albumovú novinku pomenovala „Only Human“ a vydala ju priebehu minulého roku. Jej nedávna singlovka „Crazy Stupid Love“ vcelku zabodovala, momentálne do rádií posiela ale naozajstnú tutovku.

Reč je o tanečnom ladenom songu „I Don“t Care“. V tejto na prvé vypočutie hitovej piesni popisuje svoju zmenu, ktorú vďaka nedávnej svadbe prešla: „Som vo veku, kedy ma veci nezaťažujú ako kedysi. Samozrejme, že sa i naďalej o plno záležitostí starám, ale konečne rozlišujem, čo je dôležité a čo už vôbec nie,“ dodáva k songu sama interpretka.

Jednoznačné hitové ambície piesne umocňuje i preslnené video, ktoré si speváčka zaletela natočiť do Španielska. Pokiaľ si chcete pripomenúť leto a hlavne vidieť Cheryl viac sexy a zároveň prirodzenú než kedykoľvek predtým, určite si ho nenechajte ujsť.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach