Europa 2 - Maxximum muziky

AVICII – The Nights

http://avicii.com/

https://www.facebook.com/avicii?fref=ts

Švédsky DJ a producent Avicii patrí posledné roky nielen k najúspešnejším producentom tanečnej hudby, ale i k tým najpracovitejším. Skoro celý minulý rok sa plne sústredil na tvorbu piesní na nový album, ktorý hodlá vydať v budúcom roku. Ďalšiu ochutnávku momentálne posiela do rádií.

Aviciiho debutový album „True“ z roku 2013 sa po svete prodal cez päť miliónov kópií, získalo desiatky zlatých a platinových ocenení a hity ako „Wake Me Up“ alebo „Hey Brother“ točili rádia v tých najvyšších rotáciách. Na jeseň minulého roka producent a DJ v jednej osobe uviedol do rádií singel „The Days“, na ktorom sa o vokály postaral sám veľký Robbie Williams. Momentálne sa rádia môžu tešiť na horúcu novinku s názvom „The Nights“.

Avicii, ktorý si na natáčaní tejto piesne pozval amerického speváka a skladateľa Nicholasa Furlonga, sa i tentoraz drží svojho osvedčeného štýlu. Čakajte teda chytľavú melódiu, popový beat a príjemný nádych country. Rozhodne ide o ďalšiu podarenú upútavku na nadchádzajúci album „Stories“, kde by sa ako hostia mali objaviť napríklad Chris Martin z Coldplay, Billie Joe Armstrong z Green Day, spevák Wyclef Jean, Jon Bon Jovi alebo Serj Tankian zo System Of A Down.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach