Europa 2 - Maxximum muziky

BEYONCE – 7/11

http://www.beyonce.com/

https://www.facebook.com/BeyonceNationBr?fref=ts

Jak sme už informovali, Beyoncé sa i tento rok pred Vianocami pokúsi zarobiť nejaký ten dolár, lebo práve vydala špeciálny komplet s názvom „Beyoncé – Platinum Edition Box Set“. V ňom oprašuje svoju minuloročnú radovku a samozrejme pridáva i nejaký ten bonus. Jedným z nich je skladba „7/11“, ku ktorej predstavuje video.

Takmer hiphopový song patrí bohužiaľ skorej k priemeru. Tridsaťtri ročná speváčka má vo svojej diskografii mnoho hitovejších piesní, i keď treba oceniť, že si novinku napísala sama. Pieseň má primitívny beat, hudobne takisto nie je moc nápaditá, takže úspechu môže napomôcť jedine videoklip.

Beyoncé sa tentoraz inšpirovala heslom, že menej je niekedy viac, a natočila niečo ako home video. V ňom sa predstavuje so skupinou tanečníc na rôznych miestach, a jak je vidieť, dievčatá si celé natáčanie moc užili. Najprv speváčka predvádza divoké tanečné kreácie na balkóne, potom s tanečnicami blbne v kúpeľni, v šatni, hotelovej izbe, v spálni, pred vianočným stromčekom… Proste všade, kde ju napadne.

https://www.youtube.com/watch?v=k4YRWT_Aldo

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach