Europa 2 - Maxximum muziky

Martin Madej – Sunday

„Keďže trendy sa vracajú, nechali sme sa inšpirovať retro soundom z éry Knight Ridera. Moja generácia na ňom vyrastala a ja som vtedy začal so svojimi prvými tanečnými kreáciami,“ povedal o klipe Martin, ktorému hudbu k piesni zložil Martin „Maxo“ Šrámek. „Mierne šteklivý text vznikol v spolupráci s Mišom Bielym,“ prezradil spevák.

„Vždy som chcel mať tanečné video v štýle Justina Timberlaka, zatancovať si v ňom po boku tých najlepších tanečníkov a zúročiť tak roky tanečných tréningov.Preto som bez váhania oslovil The Pastels. S chalanmi sme dlhoroční priatelia a zohratý tím, čo sa odzrkadľuje aj na choreografii, ktorú mi na telo ušil trendový Dano Antálek,“ povedal o videoklipe, ktorý režíroval Richard Raiman.

V klipe dokonca vidieť aj Ferrari, s ktorým sa meno Martina Madeja obvykle spája!„Ferrari sa v klipe objavilo na základe legendárnej hlášky „Ein Mann, ein Auto“ z kultového seriálu Knight Rider, ktorú Martin Šrámek z recesie zakomponoval do skladby aby poukázal na to, že ja a moje Ferrari sme na Slovensku minimálne tak známe spojenie muža s autom ako Kit a Mikael Knight,“ vysvetlil Martin. Ten momentálne pracuje na príprave tretieho singla a pripravuje jedinečnú hudobno-tanečnú šou v spolupráci s The Pastels.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach