Europa 2 - Maxximum muziky

Avicii & Robbie Williams – The Days

https://www.facebook.com/avicii?fref=ts

http://avicii.com/

Švédsky DJ a producent Avicii posledné tri roky patrí nielen k najúspešnejším producentom tanečnej hudby, ale aj k tým najpracovitejším. V tomto roku sa síce trošku stiahol do úzadia, ale to hlavne preto, aby v kľude mohol pracovať na novom albume. Na ten si ešte nejaký ten čas počkáme, ale práve teraz prichádza prvý oficiálny singel z neho.

Z Aviciiho minuloročného debutového albumu True sa po svete predalo viac než 5 miliónov kópii, získal desiatky zlatých a platinových ocenení a hity ako Wake Me Up alebo Hey Brother sa nachádzali v rádiách na tých najvyšších priečkach. Na tieto úspechy sa teraz Avicii rozhodol naviazať novinkou The Days. Tanečný singel s chytľavou melódiou opätovne nezaprie typický rukopis tohto nadaného Švéda a aj tentokrát prináša veľmi zaujímavé hudobné spojenie. O vokály v spomínanej pesničke sa totiž postaral sám veľký Robbie Williams.

Táto britská ikona ale nebude jediným hviezdnym hosťom nového albumu Aviciiho, ktorý dostal názov Stories a mal by svetlo sveta uzrieť v polovičke budúceho roka. Ďalšími potvrdenými interprétmi, ktorí sa s ním na albume spoja, by mali byť napríklad Chris Martin z Coldplay, Billie Joe Armstrong z Green Day, spevák Wyclef Jean, Jon Bon Jovi alebo Serj Tankian zo System Of A Down. Máme sa naozaj na čo tešiť!

Avicii je späť s novým singlom! Privítajte na Europe 2 jeho fantastickú novinku „The Days“, v ktorom budete počuť aj Robbieho Williamsa!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach