Europa 2 - Maxximum muziky

Maroon 5 – Animals

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

http://www.maroon5.com/

Nový album kapely Maroon 5 s jednoduchým názvom „V“ zatiaľ plní očakavania, po svete sa solídne predáva a vzhľadom k tomu, že album prezentuje v rádiách len jedna pieseň, je necelých tristotisíc kusov len v Amerike veľmi dobrý výsledok. V druhej polovici septembra niektoré rádia skúšobne nasadili do svojich playlistov nový singel „Animals“, ku ktorému konečne prichádza oficiálny videoklip.

Adam Levine a jeho kumpáni si už v minulosti dávali s klipmi dosť záležať. Video k nedávnemu hitu „Maps“ bolo trošku morbidné, v tom istom duchu pokračuje i v aktuálnej novinke. Tu sa frontman transformoval do úlohy úchylného stalkera, ktorý sa živí ako pomocník v mäsiarstve, kde si takisto vyhliadne obeť svojej túžby. Svoju vyvolenú, ktorú si zahrala namibijská modelka Behati Prinsloo (a v civilnom živote taktiež Adamova manželka), prenasleduje na každom kroku a u toho si predstavuje svoju lásku vo svojej náruči.

Zvieracie video si vzal na svoj chrbát Američan Samuel Bayer, ktorý okrem klipov natáča i filmy a reklamy. Medzi jeho diela patrí napríklad video pre Marilyna Mansona, Garbage, Metallicu,Green Day alebo legendárne video k „Smells Like Teen Spirit“ kapely Nirvana. I pre Maroon 5 odviedol výbornú prácu, pričom najefektívnejšie sú asi zábery na polonahého skrvaveného Adama Levina, ktorý sa mazná v mraziacom boxe s kusmi mäsa.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach