Europa 2 - Maxximum muziky

MAROON 5 dnes vydávajú nový album

Skupina Maroon 5, ktorá vznikla v Los Angeles pred neuveriteľnými 20 rokmi ako školská kapela, má vo svojej diskografii doteraz štyri úspešné štúdiovky. Medzi naozajstnú hudobnú špičku sa vypracovala už debutom „Songs About Jane“ z roku 2002, ktorého sa predovšetkým vďaka hitom „This Love“ a „She Will Be Loved“ po svete predalo cez sedem miliónov kusov.

Momentálne sa Maroon 5 konečne vracia a prichádza s novým albumom s názvom „V“, na ktorom kapela spolupracovala s takými producentskými majstrami, akými sú Max Martin, Benny Blanco, Ryan Tedder, Shellback alebo Jason Evigan. Kapela sa od minulého leta zavrela v Conway Studios v Los Angeles a tam s prestávkami strávila takmer celý rok. Nahrávanie prebiehalo v kompletnom zložení, po krátkej prestávke sa do skupiny totiž vrátil klávesák Jesse Carmichael, ktorý Maroon 5 opustil po vydaní posledného albumu v roku 2012.

Výsledkom ročnej intenzívnej práce je 11 nových piesní, z ktorých kapela v priebehu jari predstavila pilotný singel „Maps“, ktorý podporilo i vcelku odvážne video. Aktuálne kapela Maroon 5 nasadzuje pieseň „Animals“, s ktorou bude chcieť ovládnuť jesenné hitparády.

https://www.youtube.com/watch?v=qpKjYATr9gQ

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach