Europa 2 - Maxximum muziky

Nicki Minaj / Anaconda

Dvadsaťjedenročná americká speváčka a rapperka Nicki Minaj tento rok chystá vydať svoj nový, v poradí už tretí štúdiový album, ktorému dala názov The Pink Print. Než sa konečne dočkáme albumu, prichádza zatiaľ s ďalším singlom.

Autorka takých hitov ako Starships alebo Pound The Alarm na novom albume sľubuje omnoho menej tanečných a popových pesničiek a veľký návrat k hip hopu. Tento rok na jar ešte vypustila popovú baladu Pills N Potions, ktorá okrem americkej hitparády zabodovala napríklad aj v Austrálii a Anglicku a svoje miesto si našla aj v európskom rádiovom étery. Teraz ale prichádza singel s názvom Anaconda!

Pesničku zhruba pre dvoma rokmi natočila Missy Elliott, ale z nepochopiteľného dôvodu ju nikdy oficiálne nevydala. Tejto šance sa teraz chytila práve Nicki Minaj a v pesničke, ktorú pre ňu produkoval osvedčený Američan Polow da Don, ktorý vytvoril hity aj pre Ushera, Chrise Browna alebo Rihannu, sa po čase opäť prezentuje ako rebelujúca rapperka. Pesnička Anaconda si získala zo strany fanúšikov okamžitú podporu.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach