Europa 2 - Maxximum muziky

Ariana Grande & Zeed / Brak Free

Dvadsaťročná Ariana Grande je americká herečka, tanečnica a už nejaký čas aj úspešná speváčka. Koncom letných prázdnin vydá svoj druhý štúdiový album, a tak prišiel ten správny čas prehodnotiť ďalšiu singlovú ochutnávku!

Ariana debutovala na Brodway už vo svojich pätnástich rokoch a do dnešného dňa si na svoje konto mohla pripísať hneď niekoľko úspešných divadelných, filmových a televíznych rolí. Vo svojej diskografii má už aj jeden štúdiový album, vianočné EP a tiež absolvovala ako predskokan turné s Justinom Bieberom. Koncom augusta vyjde jej druhý album s názvom My Everything, z ktorého práve do rádií posiela výbornú tanečnú novinku.

Skladba Break Free vznikla v produkcii rusko-nemeckého DJa a producenta Zedda, ktorý sa v poslednej dobe presadil obrovskými hitmi Clarity a Stay The Night, a tiež vďaka spolupráci s Lady Gaga, na jej poslednom albume Artpop produkoval tri pesničky. Jeho spojenie s naadnou Arianoou Grande dopadlo výborne, čo potvrdzuje aj prvá reakcia zo strany fanúšikov. Nie je tak divu, že uvedenie nového singla a následne vydanie albumu My Everything patrí k najsledovanejším hudobným udalostiam v blízkej budúcnosti.

Ariana Grande prichádza do našich rádií s ďalším skvelým singlom. Nenechajte si ujsť jej horúcu novinku „Break Free“,ktorú produkoval úspešný Zedd!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach