Europa 2 - Maxximum muziky

Katy Perry – This Is How We Do

https://www.facebook.com/katyperry?fref=ts

http://www.katyperry.com/

Rovnako ako v prípade predchádzajúcich albumov, aj minuloročný album americkej speváčky Katy Perry PRISM, obsahujemnoho potencionálnych hitov. Speváčka by vlastne mohla vziať akúkoľvek pesničku z albumu a poslať ju do rádií a očakávať hitparádové úspechy. Aktuálna voľba padla na pesničku This Is How We Do.

Katy Perry zo svojho posledného albumu predala po svete viac než 3 milióny, čomu určite pomohli aj doposiaľ predstavené single. Roar, ktorý Katy podporila aj veľmi vtipným klipom, striedala emotívna skladba Unconditionally, tretím singlom sa stala pesnička Dark Horse, s ktorou speváčka obsadila aj prvé priečky hitparád vo viac než 10 krajinách a pre Katy zároveň znamenala deviaty number-one v americkej Billboard Hot 100! Doposiaľ poslednou ochutnávkou bola singlovka Birthday, ku ktorej Katy natočila aj v celku rozporuplné video.

Ďalším vybraným singom sa stala pohodová a príjemná pesnička This Is How We Do, ktorú si Katy aj sama napísala. Spolu s ňou sa na pesničke podieľali aj ostrielaní švédsky producenti Max Martin a Klas Ählund, ktorí hrali na celom albume zásadnú rolu. Song v ktorom sa speváčka predstavuje trochu aj ako rapperka, je hitom na prvý krát, teda patrí medzi pesničky, ktoré počujete a už ich nedostanete z hlavy.

Katy Perry hádže do pľacu ďalší výborný singel. Nenechajte si ujsť jej skvelú novinku „This Is How We Do“!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach