Lukáš Luki Turiak

Lukáš Luki Turiak

Meno a prezývka: Lukáš "Luki" Turiak
Vek fyzický a mentálny: Fyzický 28, ale vyzerám vraj na 18. Panie predavačky si občas dokonca pýtajú občiansky. Ale utešujem sa tým, že keď budem mať 50, dcéry mojich kamošov po mne pôjdu ako po údenom. Mentálny vek mám na striedačku predškolský a dôchodcovský.
Obľúbené motto: Kto druhému jamu kope, tak sa z hory ozýva. Nie som veľmi na motivačné citáty. 
Obľúbený film a obľúbená filmová hláška: Film - Pulp Fiction. Hlášky - z Dědictví a Pelíškov, tam ich je milión. "Kaviárový tousty, to je vůl...To je tím, s kým se taháš! S nějakým anarchistickým bohémem! Rudým bolševickým nokem!!!“ 
Najsexy z Europy 2 je podľa mňa: Tvrdo pracujem na tom, aby som to bol ja. Denne dávam 5 klikov a 3 sklápačky. 
Obľúbený interpret a obľúbený herec: Foo Fighters. Ich spevák sa inak strašne podobá na bubeníka z Nirvany. Obľúbeného herca nemám, skôr režisérov. Quentin Tarantino je z nich TOP. 
Znamenie: Vodnár
Moje slabé stránky: Prokrastinácia a workoholizmus. Je to zlá kombinácia, lebo si vždy navymýšľam veľa projektov a potom ma naháňajú deadliny. 
Moje silné stránky: Nezľaknem sa žiadnej výzvy a dá sa na mňa spoľahnúť. 
Značky, na ktorých fičím najviac: Vans a Converse. A trojkový Golf vytunený čipnutý.
Život ma baví, lebo: je plný prekvapení. Aj z toho najhoršieho sa vždy dá vyhrabať a prežiť niečo krásne. 
Občas mám depku, lebo: príliš premýšľam nad zbytočnosťami a vzdialim sa od toho, na čom naozaj záleží
Keby som bol riaditeľ zemegule ... : kúpim si opustené súostrovie uprostred oceánu s  neprekonateľným obranným systémom, zariadim si to tam všetkým, po čom môže človek túžiť, odrežem sa od sveta a do smrti si užívam. A na planéte by zavládla anarchia muhaheee