Reklama

Katarína Becca Balážiová

Katarína Becca Balážiová
Katarína Becca Balážiová
26.04.2018 11:50

Europa 2 v ZOO! Pozri si zábery z nenormálne dobrej soboty

Live vysielanie, vystúpenie Phantoms crew, rozhovory s vychovávateľmi  a spevácke vystúpenie Emmy Drobnej!

To všetko ste mohli zažiť počas dňa otvorených dverí v ZOO Bratislava.

Naši moderátori a celý tím rádia Europa 2 bol dňa 21. apríla spolu s vami v ZOO, odkiaľ prebiehalo live vysielanie už od 10. hodiny ráno až po 15:00 hod. poobede.

Medzi tým sme pre vás mali nachystaný pestrý program, spolu so súťažami pre najmenších.

Uplynulú sobotu nám vyšlo nádherné počasie a tak sa o váš pitný režim postaral náš partner Slovenské pramene a žriedla a pramenitá voda Zlatá Studňa a partner Bidfood so zmrzlinami Prima, ktorým veľmi pekne ďakujeme!

A ďakujeme aj vám za úžasný deň strávený vo vašej spoločnosti!

Pozrite si bohatú galériu z dňa v ZOO >>

Zobrazit Galeriu
Zobrazit Galeriu
20.04.2018 13:50

Becca musela zjesť jednu z najštipľavejších chilli papričiek a ísť do vysielania. Bolo jej horúco!

Ďalšiu nenormálnu výzvu absolvovala Becca od poslucháča Doda.

Jej úlohou bolo „Pred živým vstupom zjedz chilli papričku odrody Carolina reaper a čítaj napr správy ;-)“ na song Shaggy – Oh Carolina.

Aby v tom nebola sama, prizvala si aj svojich kolegov.

Pozrite, ako to zvládla a ďalšie nenormálne výzvy môžete zadávať TU >>

Reklama
29.03.2018 00:58

V pondelok som si pripíjala na mojich rodičov, ktorí ma doviedli na svet a ktorí mali odvahu nechať ma sebou. Ďakujem, že tu môžem byť a že som sa mohla vydať vlastnou cestou, ktorá ma napľňa a v ktorej vidím čím ďalej väčší zmysel. Ďakujem, že ma vychovali s morálnym kompasom, s ktorým sa síce žije ťažšie, ale o ktorý, prisahám, nesmiem nikdy prísť, keď vidím ten svet okolo. Ďakujem, že ma tu nenechali samú a mám tu ešte aj brata, s ktorým sme sa síce tĺkli väčšinu života, no teraz sa utešujeme, keď jeden z nás dostane cez hubu.
Som o rok divnejšia, uderenejšia o rok viac sama sebou. O rok viac mi je jedno, čo si kto myslí o mojom živote, a kto ma akú chce mať. 🤷🏼‍♀️bez ohľadu na konvencie a očakávania. A viete čo? Ešte viac na to pritlačím. 🥂 💃🏿 Ďakujem aj vám všetkým za pekné slová a že ma podporujete, aj keď sme sa nikdy osobne nestretli. 🍀 ide sa mi lepšie po tej ceste #behumble #truebornkilla #since1991 #feelingmyself
Foto by @vladovojtela 👌🏽

24.03.2018 13:58

#nofilter heaven 👌🏽

18.03.2018 13:34

Nikdy nikdy nikdy nikdy, zapamataj si, nikdy nesmieš podcenit pripravu 🤙🏽 #precíťmojvýraz #truebornkilla

17.03.2018 09:09

Mornin’ 😘 krásny víkend želám pačmagy moje 🖤 Rada by som povedala, že wake up like this, ale narovinu, ráno to býva pre mňa peklo (aj pre mnou tyranizované okolie). Zväčša najprv 20 minut vzlykám v nervoch tvárou do vankúša, že musím opustiť postel, narážam do stien, kým nevypinem pol litra kávy, netolerujem, keď na mňa niekto hovorí a intenzívne rozmýšlam, prečo sa rána nedajú presunúť na prijatelnejšiu časť dňa. Dnes, po 4 hodinách spánku, som dokonca trpela na slepotu a prvotné znaky Touretteovho syndrómu. 🤷🏼‍♀️ Ale je to pekné scifi si aspoň nahovoiť, že to vyzerá takto 😀 #nično #truebornkilla .
.
..📸 @vladovojtela

14.03.2018 19:03

🖤 premiéra filmu Backstage s týmito ľuďmi bola super!! (Aj párty, z ktorej sa mi ešte stále nepodarilo úplne dostať) Bolo mi dobre, už dlho som sa tak nebavila 👌🏽 Filmu prajem čo najviac nadšených fanúšikov, ktorí pôjdu rovno z kina do tanečnej sály 💃🏿🍀🔥 Baví ma vidieť toľko talentovaných ľudí okolo seba, ktorí sa nevzdávajú svojich snov. Mimochodom, moja oblúbená postava z filmu- Hugo (Ondrej Hraška) je strašný týpek a nie preto, že nemá instagram 😀 , ale preto, že chalan je veľmi v pohode a nohami na zemi aj keď má talent jak sviňa. A keď sa tak pozerám okolo seba, teším sa, že sa mi do života sami lepia ľudia, ktorí to majú rovnako. Stále viac. Ďakujem 🙏🏽 vidíme sa soon.

12.03.2018 18:32

Kedysi som si vylievala dušu na papier, dnes mi vyhodilo text zpred dvoch rokov. A tuším sa pocity niekedy vracajú v kruhu.
. “Sloboda je ukrytá v okovách sladkých dní a nocí
V nádychoch nikotínu, v metamorfózach nahej krásy
bez svitania v nádeji a náručí duševných nemocí
Nie, láska nevíťazí vždy na konci, ako vraveli praotci.
Niekedy tam číha človečí strach a ľudské slzy bez moci.” .
.
.
📸 @vladovojtela

11.03.2018 17:18

Viem, že tu spamujem už od piatku, ale keď ten @vladovojtela je taký šikovník, že ma dokázal zachytiť v takejto podobe, že sa chcem o to podeliť.
Ps: tých fotiek bude ešte pribúdať, tak sorry dopredu 🤷🏼‍♀️ túto fotku volám “kde som stratila gate, keď ani v pračke neboli”

10.03.2018 17:36

Push yourself. Do 15 push-ups instead of 10. Run 3 miles instead of 2. Eat entire cake instead of just one fckng piece. Burn your ex’s house down. I believe in you. And you can trust me, because my face looks superserious
. 📸 @vladovojtela 👌🏽
#truebornkilla

09.03.2018 22:57

What love got to do with it when you dont love yourself? .
📸 @vladovojtela
💄@g.bar.ba

09.03.2018 19:49

Som poctená, že sa tento nápad realizoval a že do toho s nami idú aj ďalšie rádia. 🖤 #repost @e2sk with @get_repost
・・・
Oddnes sme nasadili spot do vysielania, ktorým chceme povedať: “Nie! Nie je nám to jedno… #allforjan” Budeme podporovať novinárov v ich práci, ale takisto pokračovať v šírení myšlienky. Viac sa dočítate v článku. Link v BIO #allforjan #stojimeprivas @aktuality_sk #slobodanovinarom

09.03.2018 19:43

V uliciach Bratislavy bolo odhadom od 30,000 – 60,000 ludí. Píšeme históriu. #allforjan

09.03.2018 12:46

Cením si na sebe, že sa viem vždy pekne zatváriť keď fotia. S @barborabakos bolo super očividne, ja som to ale vnimala inymi zmyslami ako zrakom. 👌🏽ešteže som mala spraveny dokonaly make up a vlasy 🤔 #beccatydegeš

08.03.2018 22:24

Shinning happy people #zahmlelosami #lubisamitu #vydu***valsomtahejhejhej

08.03.2018 15:31

Milé ženy, buďme jedna druhej oporou a držme spolu. Nerobme si zle navzajom, lebo robime zle len sebe. Budme šťastné. Aaaa netvrdzujem jedna druhú v hlúpostiach. 🎀 na @e2sk so mnou @barborabakos 🙂

06.03.2018 18:00

Tri veci len.
1, budiť sa do sna môže byť niekedy zradná vec 💭
2, hory potrebujem častejšie 🌱
3, prestáva ma baviť čoraz viac pozerať na ľudí spoza ich telefónov. Treba si vyberať asi spoločnosť, pri ktorej sa nebudeme cítiť byť zbytočný #justbreathe 🙏🏽

05.03.2018 10:04

Hello #monday. Víkend mimo ľudí bodol vhod, až sa mi nechcelo z tých hôr vrátiť. Zase sú tu povinnosti. Dnes natáčanie prvej časti relácie Park z novej série v Auparku. Tak ak chceš byť pri tom, prídi tam o 15,00 😊 @parkonline na Jednotke už v sobotu 🎀
Mimochodom toto je Bernie 😍

27.02.2018 20:28
26.02.2018 21:20

#repost @mxsabo with @get_repost
・・・
Veril som, že o vraždách novinárov na Slovensku sme sa naposledy rozprávali po premiére filmu “Únos”. Dnešný deň otriasol základmi toho, v čo mnohí veríme. Dvaja nevinní ľudia boli chladnokrvne popravení za to, že si jeden z nich robil svoju prácu. Upozorňoval nielen na daňové podvody, ale aj na to, že on sám nie je v bezpečí. Vražda Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny je mementom toho, že mafiánsky štát, v ktorom sme žili v rokoch deväťdesiatych, je stále jeden a ten istý štát, v ktorom žijeme aj dnes.
Premiér Fico popoludní kacírsky ponúkol odmenu jeden milión eur za objasnenie tohto ohavného činu*. (Ten premiér Fico, ktorý v novembri 2016 tituloval novinárov ako “protislovenské prostitútky). Pýtam sa, z akých peňazí?! Zároveň pripomínam, že my všetci do jedného, sa každý mesiac skladáme na fungovanie mašinérie, ktorú Fico riadi. A platíme za to, aby sme vďaka práci jeho ľudí boli všetci zdraví, či v bezpečí. Možno keby jeho ľudia robili skutočne to, čo majú, nemusel by nielen Ján Kuciak o podozrivých trestných činoch písať, no s Martinou by dnes boli nažive.
Nech je dnešný deň akokoľvek smutný, som skalopevne presvedčený o tom, že krv máme na svojich rukách my všetci. Pretože sme leniví sa mobilizovať, dupnúť si nohou a povedať “DOSŤ“! Chamraď, vďaka ktorej Slovensko prehnilo, nezastavili protestné pochody študentov. Fico je na svojom mieste. Kaliňák je na svojom mieste. Policajný prezident Gašpar je na svojom mieste… V tomto roku si pripomíname výročia najrevolučnejších udalostí, ktoré menili históriu našej krajiny. Prinúti nás ohavná smrť dvoch ľudí (a útok na ústavné práva nás všetkých) mobilizovať sa?! Všetci žijeme podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia, nechcem moralizovať, ale žiadam Vás… Dnes pred spaním prosím porozmýšľajte, ako by ste Vy sami mohli SKUTOČNE KONAŤ a prispieť ku zmene. Ten vhodný moment bol už dávno, no dospeli sme do kritickej situácie, kedy naozaj nestačí sedieť pri pive a sťažovať sa. Lebo keď nie sú v bezpečí novinári, nie je v bezpečí nikto.
So zimomriavkami a slzami v očiach všetkým želám pokojnú noc.
_________________________________
*Na národnej tragédii si robiť kampaň za milión

Počúvaj Europu 2 v mobile

Mobilná appka je na stiahnutie free