Reklama

Katarína Becca Balážiová

Katarína Becca Balážiová
Katarína Becca Balážiová
13.07.2018 14:50

Darček, ktorý sa neodmieta! Becca dostala k 2 rokom v rádiu nečakané prekvapko

Moderátorka Becca bude u nás v rádiu 15. júla presne 2 roky a pri tejto príležitosti sme sa rozhodli na ňu ušiť ďalšiu nenormálnu výzvu!

Nakoľko vieme, ako sa veľmi bojí výšok, nedalo nám to a opäť sme ju trošku vystresovali.

Prvá jej výzva bol skok z lietadla, pri ktorom sa nám rozplakala, avšak pri samotnom zoskoku jej pomáhal inštruktor.

Tentokrát musela prekonať samú seba a skočiť z mosta bez pomoci. Pozri, ako padala 😀

 

Reklama
26.04.2018 11:50

Europa 2 v ZOO! Pozri si zábery z nenormálne dobrej soboty

Live vysielanie, vystúpenie Phantoms crew, rozhovory s vychovávateľmi  a spevácke vystúpenie Emmy Drobnej!

To všetko ste mohli zažiť počas dňa otvorených dverí v ZOO Bratislava.

Naši moderátori a celý tím rádia Europa 2 bol dňa 21. apríla spolu s vami v ZOO, odkiaľ prebiehalo live vysielanie už od 10. hodiny ráno až po 15:00 hod. poobede.

Medzi tým sme pre vás mali nachystaný pestrý program, spolu so súťažami pre najmenších.

Uplynulú sobotu nám vyšlo nádherné počasie a tak sa o váš pitný režim postaral náš partner Slovenské pramene a žriedla a pramenitá voda Zlatá Studňa a partner Bidfood so zmrzlinami Prima, ktorým veľmi pekne ďakujeme!

A ďakujeme aj vám za úžasný deň strávený vo vašej spoločnosti!

Pozrite si bohatú galériu z dňa v ZOO >>

Zobrazit Galeriu
Zobrazit Galeriu
20.04.2018 13:50

Becca musela zjesť jednu z najštipľavejších chilli papričiek a ísť do vysielania. Bolo jej horúco!

Ďalšiu nenormálnu výzvu absolvovala Becca od poslucháča Doda.

Jej úlohou bolo „Pred živým vstupom zjedz chilli papričku odrody Carolina reaper a čítaj napr správy ;-)“ na song Shaggy – Oh Carolina.

Aby v tom nebola sama, prizvala si aj svojich kolegov.

Pozrite, ako to zvládla a ďalšie nenormálne výzvy môžete zadávať TU >>

29.03.2018 00:58

V pondelok som si pripíjala na mojich rodičov, ktorí ma doviedli na svet a ktorí mali odvahu nechať ma sebou. Ďakujem, že tu môžem byť a že som sa mohla vydať vlastnou cestou, ktorá ma napľňa a v ktorej vidím čím ďalej väčší zmysel. Ďakujem, že ma vychovali s morálnym kompasom, s ktorým sa síce žije ťažšie, ale o ktorý, prisahám, nesmiem nikdy prísť, keď vidím ten svet okolo. Ďakujem, že ma tu nenechali samú a mám tu ešte aj brata, s ktorým sme sa síce tĺkli väčšinu života, no teraz sa utešujeme, keď jeden z nás dostane cez hubu.
Som o rok divnejšia, uderenejšia o rok viac sama sebou. O rok viac mi je jedno, čo si kto myslí o mojom živote, a kto ma akú chce mať. 🤷🏼‍♀️bez ohľadu na konvencie a očakávania. A viete čo? Ešte viac na to pritlačím. 🥂 💃🏿 Ďakujem aj vám všetkým za pekné slová a že ma podporujete, aj keď sme sa nikdy osobne nestretli. 🍀 ide sa mi lepšie po tej ceste #behumble #truebornkilla #since1991 #feelingmyself
Foto by @vladovojtela 👌🏽

24.03.2018 13:58

#nofilter heaven 👌🏽

18.03.2018 13:34

Nikdy nikdy nikdy nikdy, zapamataj si, nikdy nesmieš podcenit pripravu 🤙🏽 #precíťmojvýraz #truebornkilla

17.03.2018 09:09

Mornin’ 😘 krásny víkend želám pačmagy moje 🖤 Rada by som povedala, že wake up like this, ale narovinu, ráno to býva pre mňa peklo (aj pre mnou tyranizované okolie). Zväčša najprv 20 minut vzlykám v nervoch tvárou do vankúša, že musím opustiť postel, narážam do stien, kým nevypinem pol litra kávy, netolerujem, keď na mňa niekto hovorí a intenzívne rozmýšlam, prečo sa rána nedajú presunúť na prijatelnejšiu časť dňa. Dnes, po 4 hodinách spánku, som dokonca trpela na slepotu a prvotné znaky Touretteovho syndrómu. 🤷🏼‍♀️ Ale je to pekné scifi si aspoň nahovoiť, že to vyzerá takto 😀 #nično #truebornkilla .
.
..📸 @vladovojtela

14.03.2018 19:03

🖤 premiéra filmu Backstage s týmito ľuďmi bola super!! (Aj párty, z ktorej sa mi ešte stále nepodarilo úplne dostať) Bolo mi dobre, už dlho som sa tak nebavila 👌🏽 Filmu prajem čo najviac nadšených fanúšikov, ktorí pôjdu rovno z kina do tanečnej sály 💃🏿🍀🔥 Baví ma vidieť toľko talentovaných ľudí okolo seba, ktorí sa nevzdávajú svojich snov. Mimochodom, moja oblúbená postava z filmu- Hugo (Ondrej Hraška) je strašný týpek a nie preto, že nemá instagram 😀 , ale preto, že chalan je veľmi v pohode a nohami na zemi aj keď má talent jak sviňa. A keď sa tak pozerám okolo seba, teším sa, že sa mi do života sami lepia ľudia, ktorí to majú rovnako. Stále viac. Ďakujem 🙏🏽 vidíme sa soon.

12.03.2018 18:32

Kedysi som si vylievala dušu na papier, dnes mi vyhodilo text zpred dvoch rokov. A tuším sa pocity niekedy vracajú v kruhu.
. “Sloboda je ukrytá v okovách sladkých dní a nocí
V nádychoch nikotínu, v metamorfózach nahej krásy
bez svitania v nádeji a náručí duševných nemocí
Nie, láska nevíťazí vždy na konci, ako vraveli praotci.
Niekedy tam číha človečí strach a ľudské slzy bez moci.” .
.
.
📸 @vladovojtela

11.03.2018 17:18

Viem, že tu spamujem už od piatku, ale keď ten @vladovojtela je taký šikovník, že ma dokázal zachytiť v takejto podobe, že sa chcem o to podeliť.
Ps: tých fotiek bude ešte pribúdať, tak sorry dopredu 🤷🏼‍♀️ túto fotku volám “kde som stratila gate, keď ani v pračke neboli”

10.03.2018 17:36

Push yourself. Do 15 push-ups instead of 10. Run 3 miles instead of 2. Eat entire cake instead of just one fckng piece. Burn your ex’s house down. I believe in you. And you can trust me, because my face looks superserious
. 📸 @vladovojtela 👌🏽
#truebornkilla

09.03.2018 22:57

What love got to do with it when you dont love yourself? .
📸 @vladovojtela
💄@g.bar.ba

09.03.2018 19:49

Som poctená, že sa tento nápad realizoval a že do toho s nami idú aj ďalšie rádia. 🖤 #repost @e2sk with @get_repost
・・・
Oddnes sme nasadili spot do vysielania, ktorým chceme povedať: “Nie! Nie je nám to jedno… #allforjan” Budeme podporovať novinárov v ich práci, ale takisto pokračovať v šírení myšlienky. Viac sa dočítate v článku. Link v BIO #allforjan #stojimeprivas @aktuality_sk #slobodanovinarom

09.03.2018 19:43

V uliciach Bratislavy bolo odhadom od 30,000 – 60,000 ludí. Píšeme históriu. #allforjan

09.03.2018 12:46

Cením si na sebe, že sa viem vždy pekne zatváriť keď fotia. S @barborabakos bolo super očividne, ja som to ale vnimala inymi zmyslami ako zrakom. 👌🏽ešteže som mala spraveny dokonaly make up a vlasy 🤔 #beccatydegeš

08.03.2018 22:24

Shinning happy people #zahmlelosami #lubisamitu #vydu***valsomtahejhejhej

08.03.2018 15:31

Milé ženy, buďme jedna druhej oporou a držme spolu. Nerobme si zle navzajom, lebo robime zle len sebe. Budme šťastné. Aaaa netvrdzujem jedna druhú v hlúpostiach. 🎀 na @e2sk so mnou @barborabakos 🙂

06.03.2018 18:00

Tri veci len.
1, budiť sa do sna môže byť niekedy zradná vec 💭
2, hory potrebujem častejšie 🌱
3, prestáva ma baviť čoraz viac pozerať na ľudí spoza ich telefónov. Treba si vyberať asi spoločnosť, pri ktorej sa nebudeme cítiť byť zbytočný #justbreathe 🙏🏽

Počúvaj Europu 2 v mobile

Mobilná appka je na stiahnutie free