Reklama

Roman Juraško

Roman Juraško
Roman Juraško
09.02.2017 20:50

Romanova vysnívaná romantická dovolenka vo dvojici: Diana, o tomto si vedela?

Roman Juraško v predvalentínskom kvíze, ktorý absolvoval aj Láďo Varecha. Z Romana sme sa snažili dostať informácie o jeho prvom rande s Dianou Hágerovou. Čo prezradil? Takisto odpovedal na otázku, ako by vyzerala jeho vysnívaná dovolenka vo dvojici…

A nechýba ani odporúčanie slečne, ktorá pôjde s Vladom Varechom na valentínsku večeru. Mimochodom, dámy, už ste sa prihlásili?

Češka Elis prespievala skladbu Shape Of You. Lepšie ako Ed Sheeran?!

Sarkastické valentínske pozdravy. Perfektný nápad, ako rozosmiať partnera či manželku!

Nicki Minaj s tehotenským bruškom! Whaaaaaat?!

Ako vyzerá herec, ktorý sa ukrýva pod maskou netvora vo filme Kráska a zviera? 

POČÚVAJ EUROPU 2 ONLINE. A maj nenormálne dobrú muziku všade so sebou!

19.03.2016 20:29

Mňam!

Viete kedy máte pocit, že ste naozaj milovaní? Napríklad, keď celý týždeň ležíte kvôli chorobe doma, nie je z vás žiadny osoh, navyše sa necháte obskakovať, lebo stále niečo potrebujete a nechce sa vám vstať z postele. No a po takom týždni, miesto podráždených poznámok o tom, že chlapi sú padavky, že ženy zvládajú choroby lepšie a preto sú to silnejšie pohlavie a iných zábavných emancipačných rečí vás prekvapí úžasná večera. Viem, možno je to drobnosť a ja som patetický, ale naozaj pri týchto drobnostiach si uvedomujem aké úžasné dievča mám po svojom boku a že musím a chcem urobiť všetko preto, aby som si ju zaslúžil. Asi fakt platí že láska ide cez žalúdok!:)

Reklama
26.01.2016 16:00

21. storočie

Čo sa mi páči na 21. storočí? Napríklad skutočnosť, že je pomaly jedno kde na svete sa nachádzate, Vaši najbližší môžu aspoň čiastočne prežívať veci spolu s vami!:) Môj brat je už pár rokov v Austrálii, ale vďaka internetu sme spolu v jednom klane na Clash of Clans, keď sa spolu rozprávame, tak to nie je len o tom že ho počujem, ale že ho aj vidím. No a keď ide niekde na výlet, tak tam môžem aspoň čiastočne byť s ním. Poďte aj vy do Hunter Valley v Austrálii!:)

30.12.2015 21:47

Ľudia sú fakt úžasní

Keďže sa končí rok, tak sa poďme pozrieť na to, čo poniektorí v 2015tom vyparatili. :) Nemusím Vám hovoriť, že obdivujem každého čo niečo podobné dokáže!!! Enjoy!:)))

14.12.2015 13:27

Toto sa v autoškole nenaučíte

Ken Block je "blázon", ktorého fajnšmekrom predstavovať netreba. To čo robí, robí vynikajúco a evidentne vie čo robí!:) Občas ma ráno okolo 2 zobudí nejaký Slovenský rádoby Ken, ktorý do príjazdu policajtov trénuje na neďalekom parkovisku, ale je to len taký odvarček. Preto si vychutnajte majstra a radšej ho nenapodobňujte!:)

30.11.2015 16:39

Ľudská namyslenosť

Normálne sa už zabávam na tom ako si ľudia myslia, že všetko zvládnu, keď si danú vec naplánujú. A keď to už budú mať naplánované, tak to dopadne presne ako chcú, lebo to plánovali oni a ich vôľa je predsa rozhodujúca.:) Jeden môj známy si naprojektoval liečbu "smiešneho" prechladnutia. Všetko išlo podľa predstáv, preto mal pocit, že je pán a začal vymýšľať. Lenže za svoj naivitu dostal po pisku, lepšie povedané po hlasivkách. Miesto zberania sladkého ovocia svojho plánu mu doktorka po týždni povedala, že má ležať, držať hu…u a ak bude niečo potrebovať tak má mávať rukami, alebo písať odkazy ako na základnej škole. Ak ste sa pri čítaní dostali až sem možno tušíte, že ten môj známy som JA. Viem, že sa nestalo nič katastrofálne, ale aj toto je pre mna pripomenutím, že za aroganciu sa platí. Vám prajem viac rozumu a ja idem mávať na priateľku.:)))

25.11.2015 11:18

Vynaliezaví teenageri

Tak trochu som premýšľal, čo vo voľnom čase robia nadané 13-14 ročné decká. Odpoveď je, vymýšľajú. Niektorí blbosti, iní celkom užitočné veci. Zoberte si trojicu indických študentov, navštevujúcich londýnsku akadémiu Isaac Newton Academy, ktorým sa podarilo vyhrať Teen Tech Awards za inováciu v oblasti zdravia. Vymysleli kondómy, ktoré pri kontakte s pohlavne prenosnou infekciou zmenia farbu. Pri chlamídiách je zelená, herpes žltý a modrá vás vyplaší syfilisom. Aj Vy ste zostali šokovaní? Majú ešte len 13-14 a už ich tak veľmi zaujímajú farby!:) Inými slovami, klobúk dole pred týmito deckami a ich talentom. Dúfam len, že s praktickým testovaním v štandardných podmienkach počkajú pár rokov, aj keď v dnešnej dobe to už je asi trochu naivná predstava!?:)

03.11.2015 13:59

Jeseň

Čo si budeme klamať v rebríčku obľúbenosti ročných období by zrejme jeseň neskončila na 1. mieste. Jar a najmä leto majú porotu podplatenú, takže je ťažké ich odtiaľ zostreliť. Jeseň to preto skúša svojími zbraňami a jej vodíkovou bombou sú atmosféra a farby. A potom nepotrebujete veľa, stačí sa poprechádzať a vnímať!:)

17.09.2015 14:43

Domáci eko-bio, blato i hnojivo, handmade sendvič:)

Chalan si povedal, že vyrobí vlastný sendvič. Všetko naň si dopestoval, alebo pripravil, trvalo mu to pol roka a minul 1200 eur. No a tu je výsledok. Dobrú chuť!:)))

11.06.2015 14:21

Thajské zväčšovanie penisu

Áno, chlapi sú schopní urobiť skoro čokoľvek, ale agresívne červené mravce na prirodzení je predsa len hardcore. Najväčšia sranda je však to, že nazačiatku sa neborák tráril ako kráľ, ale ku koncu jačal ako princezná!:)))

09.06.2015 12:36

Poľská Jura

Poľský pranker Sylwester Wardega, ktorého preslávil zmutovaný gigantický pavúk požierajúci ľudí nespí. Z veľkého išiel ešte na väčšie, z pavúka na velociraptora. No čo, Jurassic world sa blíži tak je aspoň aktuálny!:)

28.05.2015 14:58

Vivid festival 2015

Nádherné, farebné, úžasné, iné a neviem ako ešte ako inak by to mohlo byť opísané. Taký je každoročný festival svetiel Vivid v Austrálskom Sydney. No a môj brat ma každoročne zásobuje fotkami z tejto provokačnej akcie.:) Bol by som rád, keby sme mali niečo podobné u nás na Slovensku, ale otázka znie čo by sme nasvietili?:)

22.05.2015 14:52

Slonfie

Neverím, že je by som ľahko objavil človeka, ktorý má smartphone, alebo podobné zariadenie, ktoré sa dá použiť na robenie selfiečok a nikdy si žiadne selfie nespravil. Áno, asi každý podľahol tomuto samožerskému trendu!:) A prečo vlastne nie, vo väčšine prípadov sú takéto fotky omnoho osobnejšie a intímnejšie ako fotky od cudzieho.:) Ale málokto sa môže pochváliť, že má selfie ktoré urobil slon. Istý Christian sa tým pochváliť môže. Čo Vám poviem, selfiečkam podľahli aj Thajské slony!!!

20.04.2015 14:15

Budúcnosť dopravy

Google testuje autonómne vozidlá, ktoré budú jazdiť úplne bezpečne bez kolízií v akejkoľvek situácii. Mám ale pocit, že Etiópania to už dávno zvládli!:)))

16.04.2015 13:03
19.03.2015 13:11

Máš to v oku!!!:)

Som si povedal, že by bolo fajn, keby naše blogy boli z času na čas aj o veciach náučných. Tak som vykopal niečo, čo by mohlo pomôcť všetkým, ktorí chcú fotiť fajnové fotografie. Je to taký rýchlokurz kompozície pri fotení. Šak nech ty selfíčka ňák vyzerajú, ne?!:)

02.03.2015 14:50

Katy Perry

Tak som sa vybral na koncert zo šnúry Prismatic tour. A bola to tá najlepšia showka akú som kedy naživo videl. Jasne, môžeme teraz polemizovať o tom, či vie spievať, či to nie je gýč a o iných hejtovinách. Ale, nič by nezmenilo fakt, že ľudia, ktorí si zaplatili popravde nemalé peniaze za lístok, dostali vizuálnu aj zvukovú tortu, ktorá nechodí na Slovensko každý mesiac. Samozrejme že to bola farebná, presladená kolotočarina, ale to asi každý kto Katy pozná čakal a to aj dostal. Ak niekto chcel solídne umenie, mal ísť na Ennia Morriconeho, ktorý bol v tej istej hale týždeň pred Katy a bol taktiež brutálny, pri niektorých skladbách priam zimomriavkový. Kto chcel vizuálny orgazmus stavil na Katy a urobil dobre. Tanečníci, svetlá, rekvizity, ohňostroje, konfety, všetko previazané trblietavou ružovu mašľou, servírované babou, ktorá dokonca vedela kde sa momentálne nachádza. Jednoducho fajnová žúrka, ktorá sa sama odporúča! Dobrú chuť!!!:)

P.S.: A to nie som fanúšik.

16.01.2015 13:11

Ako na Nový rok...!

Áno, je to otrepané a presne tak sa to hovorí, akoby začiatok roka mal určiť jeho celý priebeh. V tom prípade viem aký budem mať rok 2015. Bude to strácací a zabúdací rok. Za prvé 3 dni som stihol stratiť (niekde zabudnúť) obľúbenú čiapku, 2x telefón a kľúče od auta. S tým telefónom a kľúčmi som sa už lúčil. Nehovorím, že ľudia veci nestrácajú, jasne že áno, mne sa to stáva často, ale toto bolo posilnené hustotou strácacích udalostí a faktom, že sa to stalo na začiatku roka. No a ako na Nový rok….!:) Asi sa musím vyrovnať so skutočnosťou že starnem, idem si dať Ginko a Vám prajem najlepší rok 2015. A ak by ste náhodou stratili dobrú náladu a chceli by ste ju nájsť, tak nalaďte Európu 2!!!:)))

28.11.2014 14:55

Veci čo robia človeka šťastným

Veď viete, že život sa kladá z maličkostí, ktoré človeka dokážu potešiť, priam ho urobiť veľmi šťastným. Ak by som sa na tento týždeň pozrel z chronologického hľadiska tak prvou to boli ľudia v Košiciach, ktorí sa prišli zabaviť na našu party a svojou energiou nám ukázali, že naša rádiová práca má zmysel.:))) Ďakujeme za to!

No a je to aj moment, keď si človek opäť uvedomí, že má pri sebe bytosť, ktorá mu každý deň ukazuje aká krásna je láska!!! A nie, nie je to Matúš!:))) Sorry brácho!:)))

05.11.2014 14:17

Áno aj toto sa stáva

Toť nedávno mi brat, ktorý žije v Sydney poslal túto fotku a mne zabehlo.:) Okolo 1 v noci prišiel za ním na recepciu jedného bytového domu chalan s tým, že išiel vysypať smeti a žial sa zabuchol, tak či by mu neotvoril byt. Ak si hovoríte, že bol spitý pod obraz boží, tak sa mýlite, vraj bol úplne pri zmysloch, ok, tak objektívne mu niejaký ten zmysle chýbal.:))) Na druhej strane ho tak trochu považujem za pána, lebo sa vraj vôbec netrápil, že tam pobehuje s bimbasom na vzduchu. Čo Vám poviem, iný kraj, iný nemrav!:) Ktohovie, možno sa raz zabuchne aj nejaká fešná babenka!:)

Počúvaj Europu 2 v mobile

Mobilná appka je na stiahnutie free