Katarína Knechtová všetkých poriadne nachytala. Dieťa pod srdcom nenosí!


Celým Slovenskom včera obletela správa, že Katka čaká bábätko.

Zdroj: instagram.com/katarinaknechtovaofficial

Túto správu však samotná Katka na svojej sociálnej sieti vyvrátila. Po tom, čo zavesila na Instagram fotografiu so zväčšeným bruškom vypukol šok. Tento pohľad odštartoval veľké množstvo gratulácií. Katke blahoželali aj známe tváre, medzi ktorými bola napríklad: Evita, Kristína Tormová, Emma Drobná, Kveta Horváthová, Miro Žbirka a ďalší.

Katka sa svojim fanúšikom prihovorila až včera večer, kedy uviedla veci na pravú mieru. Po celom dni ilúzií prišlo veľké sklamanie. Katka prišla s odhalením, že tehotná veru nie je. V jednoduchosti povedané - chcela si spraviť reklamu na svoj nový song a pripravovaný album.

Knechtovej vyjadrenie k celému údajnému tehotenstvu si môžeš prečítať v jej príspevku tu:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Evanjelium podla Jana: Blahoslaveni ti, co nevideli, a uverili...” ...Ani vo sne by mi nenapadlo, ze vyhodim foto a spusti sa lavina, vlastne sialenstvo... A najvtipnejsie na tom je, ze do hodiny to vyhodili mnohe slovenske a ceske media ako tutovku?, bez toho, aby si to niekto vobec overil?. Mrzi ma to len kvoli ludom, ktori mi to priali a tesili sa, ale aj kvoli tym, ktori mi to nepraju a vlastne mi nepraju nic. Chcem touto skusenostou poukazat na jednu velmi dolezitu vec. Vsetci sa stavame povrchnymi, nejdeme do hlbky, konzumujeme, sudime...Nevieme sa zorientovat, nevieme spravne zadefinovat, co je pravda a co je len manipulacia...Nevieme, comu verit. Takze☝️: Dieta necakam. Cakam ale na 3 dolezite veci, ktore sa ma v najblizsej dobe bytostne tykaju a verim, ze toho budete vsetci sucastou?. Prva su volby. Potrebujeme zmenu. Vsetci. Co postrada vyvoj, odumiera. Nedovolte, aby sme postupne odumierali spolu so...Nezasluzime si to!!! Druha je moj novy singel #takisme - duet s uzasnym muzikantom ?a tretia je moj novy album‼️, v ktorom odhalim dalsie dolezite posolstvo pre nas vsetkych, pre tuto krajinu. A na zaver moje vlastne evanjelium : dakujem vsetkym, co neverili, ale pochopili❤️....Stale vasa KK.

Príspevok, ktorý zdieľa Katarina Knechtova (official) (@katarinaknechtovaofficial),