Si dosť COOL? Tak sleduj Bejby Blue, jej nový singel Click a zisti ako získať 30 €


Čítaj ďalej a zistíš, aké výhody na teba ešte čakajú.

Zdroj: https://www.instagram.com/bejby.blue/

Nie tak dávno sa objavila v klipe od Dalyba k piesni 4eva. Dnes je zo speváčky Bejby Blue digitálna osobnosť, ktorá je jediná svojho druhu. Preto si ju Matúš a Janka pozvali do rannej šou Wake Up, aby porozprávala nielen o sebe, hudbe, ktorú tvorí, ale najmä o svojom novom tracku. Pieseň CLICK od Bejby Blue je o digitálnej dobe, ktorú všetci žijeme. Vypočuť si ho a zároveň pozrieť aj klip si môžeš nižšie.

V rozhovore sa dozvieš, ako ju berú ostatní umelci, keďže je jediná svojho druhu. Zistíš, či je sama a kto ju hudobne ovplyvnil. Vedel si, že Bejby Blue je aj ambasádorka Študentského účtu od Tatra banky? Ten si môžeš otvoriť aj ty, ak máš od 15 do 26 rokov. Tak, ako sa dnes ľahko dostaneš k novej hudbe, gamingu, či čomukoľvek inému, čo si ideš, rovnako jednoducho si otvoríš Študentský účet. Stačí mať v ruke mobil s apkou Tatra banka a k novému účtu dostaneš 30 €.

Výhry z budúcnosti a oveľa viac

Štýlová karta a 30 eur vo vrecku sú len vstupnou bránou do sveta výhod, ktoré na teba so Študentským účtom čakajú. Účet máš bez poplatku za jeho vedenie, banku máš priamo v appke a vybavíš cez ňu všetko, platíš štýlovo mobilom a dokonca aj mobilom vyberáš peniaze z bankomatu. Ak ti toto nestačí, tak vedz, že každý, kto si otvorí Študenstký účet hrá o štýlové ceny z budúcnosti. Traja šťastlivci každý mesiac vyhrávajú technologickú novinku, ktorá ešte nie je na trhu a dostanú ju ako prví. Tento mesiac sa hrá o najnovší MacBook Air 2020, ktorý nikde inde zatiaľ nenájdeš.

V spolupráci s Tatra Academy

Zdroj: europa2.sk