Influencerka Lula Almaksus búra mýty: Na OnlyFans sa dá zarobiť aj bez nahých fotiek


Keď pošleš nahú fotku, nikdy to nezostane pri jednej osobe, hovorí Lula.

Zdroj: europa 2

Hostkou v šou Tri prasiatka bola teraz Lucia Lula Almaksus, ktorá je známa ako influencerka. Na Instagrame má viac ako 156-tisíc followerov a vzhľadom na to, že je známa nielen na Slovensku, ale aj v Česku a popularita platformy OnlyFans narastá, rozhodla sa, že exkluzívny obsah pre svojich fanúšikov bude uverejňovať aj tam. 

Ak si však myslíš, že tam pridáva nahé fotky, za ktoré jej platia, veľmi sa mýliš. Lula v rozhovore búra mýty na OnlyFans sa dá zarobiť aj bez toho, aby si sa vyzliekol

Lula je známa osobnosť, ktorej popularita neustále narastá. Vzhľadom na to, že ju sledujú desiatky tisíc ľudí, dáva si pozor na to, čo na Instagrame povie. „Pri tomto počte sledovateľov musím dávať pozor, čo idem dať na Instagram. Už to nie je tak, že môžem povedať čokoľvek, pretože by som musela veľmi veľa vecí vysvetľovať,“ hovorí. 

Chcel mi poslať peniaze za to, aby som mu ohodnotila penis

Na OnlyFans koluje nový trend, ktorý poznáme pod názvom dick pick rate. Jeden týpek ju s touto žiadosťou oslovil a aká bola jej reakcia? Čo je podľa Láďa diera na trhu? Sleduj video alebo počúvaj podcast! 

V rozhovore sa ešte dozvieš: 

  • pre koho je určený jej obsah na OnlyFans, 
  • aký najväčší poplatok jej ponúkli za fotku, 
  • za čo jej sledovatelia platia, 
  • čo je podľa nej kontroverzná téma na Instagrame,
  • ako vníma nahotu na OnlyFans,
  • ako zožať úspech na sociálnych sieťach.

ALERT: Ak hľadáš inteligentnú debatu či rozhovor na úrovni, ani si to nezapínaj. A taktiež, ak nemáš 18 rokov, tak umyť zuby a šup do postieľky.

Tri prasiatka môžeš počúvať aj ako podcast na podmaz.sk alebo vo svojej podcastovej aplikácii. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Almaksus (@llnzz)

Zdroj titulnej fotky: Europa 2