Aniston konečne prehovorila o tom, prečo nemá deti!

Jennifer Aniston alias Rachel z Priateľov na titulke známeho magazínu krásna ako nikdy predtým. Hollywoodska herečka, ktorá začiatkom roka 2018 čelila ďalšiemu rozchodu, v rozhovore porozprávala o nových projektoch, ktoré chystá. A nevyhla sa ani otázkam týkajúcich sa bulváru. „Niekedy len tak sedím a bavím sa na titulkoch. Tie sú čím ďalej, tým absurdnejšie,“ povedala Aniston pre septembrové číslo InStyle.

Talk about her all you like, but with great friends, new projects, and still-perfect hair, September cover star Jennifer Aniston is doing just fine. And at 49, she knows who she is. That means no boundaries, no bullshit, and lots of laughing. “For the most part I can sit back and laugh at the ridiculous headlines because they have gotten more and more absurd,” she tells her close friend @MMcNearney, who interviewed her for her refreshingly candid cover story. “I guess they’re feeding into some sort of need the public has, but I focus on my work, my friends, my animals, and how we can make the world a better place. That other stuff is junk food that needs to go back in its drawer.” Read the full interview at the link in bio. | Photographed by @BenHassett; Styled by @JuliaVonBoehm

A post shared by instylemagazine (@instylemagazine) on

 

V súčasnosti jej robia najväčšiu radosť kamaráti, jej domáci miláčikovia a práca, prezradila. A čo Priatelia? Vrátia sa? Uvidia ich fanúšikovia ešte niekedy spolu na televíznej obrazovke? „Ešte predtým, ako sa to skončilo, sa ma ľudia pýtali, či sa vrátime. S Courtney a Lisou sme sa o tom bavili. Občas sa pohrávam s touto myšlienkou. Bola to tá najlepšia robota, akú som kedy robila. Netuším, ako by to dnes dopadlo, ale veď nikdy nevieš,“ dodala záhadne Jennifer.

Blondínka tiež priznala zdravotné problémy, pre ktoré nemôže mať deti. Jennifer prezradila, že sa to snažila riešiť liekmi, ale nepodarilo sa to. Ľudí vyzvala, aby neodsudzovali ženy, ktoré nemôžu otehotnieť a vôbec ostatných, ktorí buď nemôžu alebo nechcú mať deti.

Jennifer Aniston has dealt with the tabloids for her entire career, but lately it seems relentless. “The misconceptions are ‘Jen can’t keep a man,’ and ‘Jen refuses to have a baby because she’s selfish and committed to her career.’ Or that I’m sad and heartbroken,” she tells dear friend @MMcNearney in our September cover story. “First, with all due respect, I’m not heartbroken. And second, those are reckless assumptions. No one knows what’s going on behind closed doors. No one considers how sensitive that might be for my partner and me. They don’t know what I’ve been through medically or emotionally. There is a pressure on women to be mothers, and if they’re not, then they’re deemed damaged goods. Maybe my purpose on this planet isn’t to procreate. Maybe I have other things I’m supposed to do.” | Photographed by @BenHassett; Styled by @JuliaVonBoehm

A post shared by instylemagazine (@instylemagazine) on

 

Aj toto by ťa mohlo zaujímať

Šuští ti rádio? To vôbec neprekáža! Nalaď si rádio Europa 2 cez náš online stream 

Pamätáš si skupinu AQUA? Pozri, ako sa po rokoch zmenili jej členovia!

Phoebe z Priateľov oslávila 55. narodeniny. Takto vyzerá herečka Lisa Kudrow dnes

Trailer na dokument o zosnulom Paulovi Walkerovi. Toto bude dojímavá spomienka!

Prečítaj si horoskop na august. Ktorým znameniam sa bude dariť najviac?

Kali v klipe s krásnou priateľkou. Pozri sa, ako im to obom pristane

Súvisiace články

Počúvaj Europu 2 v mobile

Mobilná appka je na stiahnutie free