Dara reaguje na útoky ľudí, ktorí tvrdia, že je vychudnutá: Za všetko môže táto fotka!

Dara Rolins si užíva dovolenku na Bali a z jej fotiek na Instagrame srší nenormálna pohoda. Známa speváčka vyzerá mimoriadne spokojne a cíti sa byť fit a vo svojej koži. Iné si však myslia mnohí jej fanúšikovia (aj odporcovia), ktorí pod jednu z fotiek začali písať množsvtvo kritických komentárov.

 

Nalaď si rádio Europa 2 aj na webe. Klikaj sem a počúvaj nenormálne dobrú hudbu. 

Rádio Europa 2 na Instagrame. Klikni sem a maj všetky novinky pokope!

Europa 2 na Facebooku. Daj nám svoj LIKE. Len tak budeš vedieť, čo je nové.

 

Zobrazit Galeriu
Zobrazit Galeriu

 

Toto je už príliš, Si vychudnutá, Najedz sa, Si len kosť a koža… A Dara zareagovala.

„Chcem len povedať, že sa moje telo behom roka v rámci prostredia a záťaže vyyyrazne mení. Niečo ako keď ste a nieste v tréningu. Tu na Bali sa moje telo VŽDY vyseká, odvodní, „zmenší“. A verte mi, rozhodne to nieje tým, že by som tu nejedla.(Včera som mala na večeru špagety frutti di mare a panacotu. V svojom tele sa cítim pohodlne a mám ho rada také, aké je. Môj instagram nie je preretušovaný módny časopis a ak niekomu vadí nedokonalosť, doporučujem odoberať iní druh žien a možno teda tým pádom aj mladších:)). Áno, viem PRESNE koľko mám rokov a nie, nehrám sa na mladšiu, len tak dosť často vyzerám,“ napísala diva českej a slovenskej pop music, ktorej na novoročnej dovolenke robí spoločnosť aj dcérka Laura.

 

View this post on Instagram

 

Dobré ránko aj dnes začínam deň na pláži. A jak ináč, než v plavkách:)) Chápem, že už ste ma v nich pár krát videli a je dosť možné, že ešte aj pár krát uvidíte Tu na Bali je náš totiž takto oblečených viac:) ⛱️✌ Ďakujem za komenty, pochvaly aj doporučenia a kritiky čo je pre mňa dobré, zdravé, čo vylepšiť, čo robiť a čo už nerobiť a taak Chcem len povedať, že sa moje telo behom roka v rámci prostredia a záťaže vyyyrazne mení. Niečo ako keď ste a nieste v tréningu. Tu na Bali sa moje telo VŽDY vyseká, odvodní, „zmenší“ . A verte mi, rozhodne to nieje tým, že by som tu nejedla.(Včera som mala na večeru špagety frutti di mare a panacotu:).V svojom tele sa cítim pohodlne a mám ho rada také, aké je♥️. Môj instagram nieje preretušovaný módny časopis a ak niekomu vadí nedokonalosť, doporučujem odoberať iní druh žien a možno teda tým pádom aj mladších:)). Áno, viem PRESNE koľko mám rokov a nie, nehrám sa na mladšiu, len tak dosť často vyzerám:)) #cheers #toAllMyBITCHES

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

 

Rozvod nakoniec nebude! Známy spevák sa po mesiacoch odlúčenia vracia k manželke!

Známa speváčka sa stala päťnásobnou mamičkou. Foto bábätka tu. 

Prvé zábery novej série Game Of Thrones valcujú internet. Klikaj a sleduj!

Pamätáš si Susan Boyle z Talentu? Takto vyzerá známa speváčka dnes.

Kali montuje postieľku pre bábätko. Do očí však ešte jeden milý detail. 

Súvisiace články

Počúvaj Europu 2 v mobile

Mobilná appka je na stiahnutie free