Lina Mayer sa otázky na telo nezľakla! Krásna speváčka o lete, vášni na parkete aj hudobných plánoch

Zdieľaj 0 / 

Speváčka Lina Mayer sa odmalička točila okolo hudby, prezradila nám v rozhovore na Magio pláži, kde nakrúcame online show PIKNIK. Kariéru odštartovala ako tanečnica spoločenských a latinskoamerických tancov, má na konte niekoľko výrazných úspechov aj účinkovanie v českej verzii show Let´s Dance.

Zaujímalo nás, či aj medzi tanečnými partnermi funguje akási chémia a či si musia navzájom voňať. Lina sa nám priznala, že jeden z jej tanečných partnerov sa do nej zabuchol. „Áno, stáva sa aj to. Dokonca sú také prípady, že tanečníci fungujú nielen na parkete, ale aj v súkromí ,“ prezradila Lina.

 

S talentovanou speváčkou sme sa nielen rozprávali, ale aj tancovali. Mimoriadne rýchly kurz tanca s profi tanečnicou sme predsa nemohli vynechať… Rodáčka z Košíc pripravuje na tento rok nový singel s názvom Take Me Home, ak sa podarí, fanúšikovia sa dočkajú tiež kompletného albumu.

Lina Mayer bude mať toto leto pracovné, ale stihne aj oddychovať. Mini dovolenku absolvovala len nedávno, vypnúť hlavu sa chystá aj na známy hudobný festival do Maďarska. Sleduj druhé vydanie PIKNIKu, ktorého partnerom je Lišiak zo sadu – poriadny slovenský sajder. 

Zobrazit Galeriu
Zobrazit Galeriu

 

 

 

 

Zdieľaj 0 / 

Súvisiace články

Počúvaj Europu 2 v mobile

Mobilná appka je na stiahnutie free