Najkrajšie dievča sveta: Je ňou len 5-ročná Jare z Nigérie

Len 5-ročnú Jare z Nigérie začali ľudia označovať, ako za najkrajšie dievča sveta.  Stalo sa to hneď po tom, ako sa jej fotografie objavili na sociálnej sieti Instagram.

Postaral sa o to známi fotograf Mofe Bamuyiwa, ktorý Jare fotografoval. Aj keď sa mu ju podarilo niekoľkokrát rozosmiať, najviac sa mu páčili práve tie fotografie, ktoré nezobrazujú žiadnu emóciu, ale jej pohľadom vás zhypnotizuje. Nádherné vlasy, veľké a hlboké oči a dokonalá pokožka.

Mofe sa vyjadril, že chcel zachytil štádium medzi detstvom a dospelosťou, ktorú Jare práve týmito fotografiami dokonale stelesňuje.

Beautifully captured by @m12photography

Príspevok, ktorý zdieľa Joba, Jomiloju & Jare Ijalana (@the_j3_sisters),

Oh yes she’s human ! She’s also an angel ! “J A R E “ I want to portray the interception between her childhood and adulthood so both stay timeless ! I could have made her smile and make her laugh out loud but I put her in their natural moments for us to see through their eyes ! Posing them as adults ! Was my trick to create it a timeless portrait ! J A R E , when you clock 21 remember to do same pose and style TEAM Muse : @the_j3_sisters Make up by Dammy of @iposhlooks Creative style direction @mofebamuyiwa Hair by @totalshopwigs Hair styled by @hairkarved Styled by @styledbyseun Assisted by @adebimpe_aj @ernest_chuxx @official_bigjosh #bmbstudio #bmbphotography #mofebamuyiwa #kids #kidsphotography #artsy #love #light #childphotographer #familyphotography

Príspevok, ktorý zdieľa BMBSTUDIO (@mofebamuyiwa),

J A R E @the_j3_sisters CHILDREN ARE A GIFT FROM HEAVEN. I’m pretty excited and elated about my new style of child portraiture . Before I thought of Photographing the @the_j3_sisters , I have had frivolous ideas of how I can make artsy portraits of kids And do away from the norm . The opportunity came and I had to take a bold step to express my ideas of how I want to take portraits of kids. I want to portray the interception between her childhood and adulthood so both stay timeless ! We continue to the next post TEAM Make up by Dammy of @iposhlooks Creative style direction @mofebamuyiwa Hair by @totalshopwigs Hair styled by @hairkarved Styled by @styledbyseun Assisted by @adebimpe_aj @ernest_chuxx @official_bigjosh #bmbstudio #bmbphotography #mofebamuyiwa #kids #kidsphotography #artsy #love #light #childphotographer #familyphotography

Príspevok, ktorý zdieľa BMBSTUDIO (@mofebamuyiwa),

Zdroj: www.dailymail.co.uk

Prečítaj si aj ďalšie články

Vyhraj auto na víkend + stretnutie s Egom. A sleduj, ako sa vozia moderátori rádia Europa 2

SUMMER CHART pokračuje. Hlasuj za najväčší letný hit a vyhraj perfektný wellness pobyt pre seba aj svoju polovičku

Žena odfotila frajera, ktorý zaspal na zadnom sedadle auta. Internet poprosila o vtipné fotomontáže

Chystá sa celebritná svadba roka. Bude vraj sledovanejšia ako sobáš Meghan a Harryho

Sagan zareagoval na správy o rozvode s manželkou Katkou. Nahral video, v ktorom sa prihovoril aj novinárom

Online show PIKNIK s Linou Mayer. Sympatická slovenská speváčka musela tiež splniť Lišiacku výzvu

Súvisiace články

Počúvaj Europu 2 v mobile

Mobilná appka je na stiahnutie free