Neuveríš, čo urobila žena v divadle! Herec ostal ako zamrazený

stevomartinovic

Redakcia

Zdieľaj 0 / 

Od septembra odštartovala naša moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová spolu so svojím tímom druhú sériu talk show Sit Down Stories.

Za uplynulý mesiac stihli navštíviť dokopy tri mestá, a to už tradične Bratislavu, následne Trenčín a po prvýkrát sa ukázali aj v Holíči.

Jedným z hostí bol aj Števo Martinovič, ktorý prezradil, čo raz zažil na divadelnom predstavení. Viac nájdeš už vo videu, ktoré ťa navnadí byť súčasťou ďalších časti talk show.

V októbri sa môžeš tešiť ešte na tieto mestá

25.10.2018, Bratislava – VYPREDANÉ

26.10.2018, Trnava – v kine Hviezda budú ako hostia – Terézia Drdulová, inšpiratívna žena plná energie, ktorá založila občianske združenie pre spina bifida a hydrocefalus, ktoré aj riadi. Je propagátorkou samostatného života detí s postihnutím a využívania ich potenciálu.

Aj tu budete môcť vidieť Bekima Aziri, ktorý nemá prakticky s ničím problém. Väčšinu vecí rieši otvorene, aj keď neraz svojsky. Je stelesnením energie, úsmevu a ostrého humoru. Búra mnohé predsudky a ukazuje nám všetkým, že život s hendikepom nie je žiadna tragédia.

Hudobným hosťom bude Peter Letto – trubkár a spevák v jednej osobe. Už ako 10-ročnému mu učaroval zvuk Louisa Armstronga a Milesa Davisa. Mladá generácia jazzových umelcov tvoria formáciu P.L.Jazz Group

Lístky na Sit Down Stories si môžete zakúpiť TU >>

Zdieľaj 0 / 

Súvisiace články

Počúvaj Europu 2 v mobile

Mobilná appka je na stiahnutie free