Nový výbeh vo veľkosti 2 futbalových ihrísk: Medveď Félix potrebuje pomoc!

12

Redakcia

Zdieľaj 0 / 

Pamätáte si, keď ste ako malí chodili do Zoo so svojimi rodičmi, či školou a boli to tie najlepšie výlety? Alebo si dokonca ešte dnes zájdete s frajerkou/frajerom, či už svojimi deťmi na milý výlet?

Medveď Félix zo ZOO Bratislava teraz potrebuje našu pomoc. Aby mohol mať krásny, obrovský domov vo veľkosti 2 futbalových ihrísk, kde by sa mu vopchali ešte dvaja kamoši, potrebuje menšiu finančnú injekciu.

Dnes býva v betónovom výbehu z roku 1960, ktorý bol vystavaný podľa vtedajších trendov. Nový domov Félixa by mal byť omnoho atraktívnejší – vybudovaný v lesnej časti Zoo, kde bude dostatok stromov.

Nakoľko vybudovanie nového výbehu je finančne náročné a jeho predpokladané náklady sú až 500 000  €, Zoo to bohužiaľ nedokáže zastrešiť z vlastných zdrojov.

Preto by sme chceli poprosiť aj vás – našich poslucháčov, fanúšikov a kamarátov o finančnú podporu, ktorá by Félixovi pomohla získať nový domov.

Ak by ste chceli pomôcť Félixovi na ceste za jeho novým domov, príspevky posielajte na tento bankový účet:

SK9375000000000125422573

V prípade otázok kontaktujte prosím oddelenie vzdelávania a marketingu v ZOO Bratislava prostredníctvom e-mailu: alexandra.ritterova@zoobratislava.sk

ĎAKUJEME kamoši! 🙂

Zobrazit Galeriu
Zobrazit Galeriu
Zdieľaj 0 / 

Súvisiace články

Počúvaj Europu 2 v mobile

Mobilná appka je na stiahnutie free