Ochutnali sme skvelú čokoládu aj niečo ostrejšie: Ak sa chystáš na výlet, o niečom by sme vedeli!

Zdieľaj 0 / 

Pokračujeme v putovaní po Severnom Spiši a Pieninách. Aj takto počas zimy má tento región na severovýchode Slovenska obrovské čaro. Už sme sa boli pozrieť na Ľubovnianskom hrade, dnes vás vezmeme na ochutnávku čokolády do Nestville Parku, kde sa tiež vyrába prvá slovenská whisky. 

Je to jedinečné miesto – neďaleko Starej Ľubovne, v obci Hniezdne, kde si prídu na svoje naozaj všetci. Kým sme sa dostali k sudom, v ktorých zreje voňavý alkoholický nápoj, nechali sme si vyraziť mincu. Vlastnoručne! 

Areál Nestville Parku ponúka parádnu prehliadku a je už iba na vás, či ju odštartujete, alebo ukončíte v čokoládovni, kde sa spracováva pravá belgická čokoláda. Aj teraz medzi sviatkami máte možnosť ochutnať niekoľko druhov a v rôznej podobe. Vyberiete si pralinky alebo čokoládu ako nápoj? 😉

Najlepšia je horká, odporúčame. V regióne Severného Spiša a Pienin si prídu na svoje celé rodiny, ale aj zamilované páry. Celé partie kamošov sú samozrejme vítané takisto!

Po výlete, ktorý absolvujete cez deň, sa večer môžete zohriať v Penzióne Gurmen na námestí v Starej Ľubovni. Má fantastickú atmosféru, milý personál a podávajú v ňom chutný Master drink.

Kto si dá? Sledujte video.

 

Nalaď si rádio Europa 2 aj na webe. Klikaj sem a počúvaj nenormálne dobrú hudbu. 

Rádio Europa 2 na Instagrame. Klikni sem a maj všetky novinky pokope!

Europa 2 na Facebooku. Daj nám svoj LIKE. Len tak budeš vedieť, čo je nové.

 

Zdieľaj 0 / 

Súvisiace články

Počúvaj Europu 2 v mobile

Mobilná appka je na stiahnutie free