Podarí sa minuloročným víťazom Hudobných cien Europy 2 obhájiť prvenstvo?

Zdieľaj 0 / 

Hlasovanie v Hudobných cenách rádia Europa 2 za minulý rok spustíme už čoskoro. Sleduj náš web a sociálne siete! Každý, kto odovzdá svoj hlas interpretom, bude automaticky zaradený do žrebovania o hodnotné ceny. Chystáme niekoľko prekvapení!

Kapelou roka sa minulý rok stali IMT Smile. Najúspešnejšia slovenská skupina na čele s Ivanom Táslerom chystá v lete veľkolepé vystúpenie vo Východnej. Po minuloročnom megaúspešnom koncerte s Kandráčovcami sa môžu fanúšikovia tešiť na novú nezabudnuteľnú show.

Vystúpi s IMT Smile aj Kali? Nápad nahrať spoločný song (Poď so mnou, pozn. red.) skrsol v hlavách hudobníkov práve na párty po Hudobných cenách Europy 2.

 

Pred rokom oslavovala aj Lina Mayer, ktorú poslucháči zvolili za Najlepšiu slovenskú speváčku. Lina chystá na túto jar debutový album, na ktorom sa objaví aj jej posledný singel So High.

 

Kali si odniesol cenu v kategórii Slovenský spevák a dostal najväčší počet hlasov, čo mu zaručilo ocenenie Absolútny víťaz. Bodoval aj song Dnes už viem s Petrom Pannom, ktorý sa stal Najlepším domácim singlom. Objavom roka sa stal Majself.

KALI, EGO, MAJSELF a ďalší NAŽIVO! Hudobné ceny Europy 2 sa budú odovzdávať 31. mája v Ateliéri BABYLON. Lístky sú už v predaji. K dispozícii sú aj VIP vstupenky so vstupom do zákulisia.

 

Zdieľaj 0 / 

Súvisiace články

Počúvaj Europu 2 v mobile

Mobilná appka je na stiahnutie free