Prečo je vek 30 a 35 rokov v živote muža dôležitý a rozhodujúci? Toto ťa prekvapí

Zdieľaj 0 / 
Určite to poznáš. Chceš vyzerať dobre. Chceš sa páčiť. Preto experimentuješ. Podľa najnovšieho prieskumu je 30 rokov v živote muža z hľadiska obliekania a štýlu rozhodujúci. Keď muž dovŕši 30 rokov, konečne nájde samého seba, aj čo sa zovňajšku týka, píše adam.cas.sk.
V tridsiatke vraj muži pôsobia na ženy najatraktívnejšie. Prieskum, ktorý sa robil v rámci Európy, ukázal, že do tridsiatky vystreida každý muž v priemere päť štýlov. A nejde pritom len o obliekanie, ale úpravu vlasov a brady. Samozrejme záleži nielen na vzhľade, ale aj na osobnostných vlastnostiach.
Darmo bude muž dobre vyzerať, keď nie je inteligentný, úprimný a neúspešný. Ďalším rozhodujúcim je vek 35 rokov. Muži nachádzajú rovnováhu medzi vnútornou a vonkajšou krásou. Z prieskumu tiež vyplýva, že pre väčšinu mladých mužov sú vzorom pri hľadaní vlastného štýlu futbalisti.
Zo vzorky dvetisíc mužov, sa najviac (40 percent) prihlásilo k ležérnemu štýlu. Až 66 percent mužov rovnako priznalo, že v živote podľahli módnym trendom, hoci sa v danom štýle necítili dobre. A sedem z desiatich niekedy v živote ľutovalo zmeny štýlu.

Mohlo by ťa zaujímať

Rádio Europa 2 zapínaš na vlastné riziko. Sme nenormálne dobré rádio, ktoré napĺňa, rozpaľuje aj posilňuje!

Nalaď si nás aj online. Klikaj sem a počúvaj nás aj cez web! 

Jason Mraz si do nového songu pozval Meghan Trainor. A výsledok? Mimoriadne vydarený! 

Nová marvelovka so ženskou hrdinkou v hlavnej úlohe. Pozri si prvú ochutnávku!

Ariana Grande prelomila mlčanie. Prehovorila o zosnulom ex-priateľovi Mac Millerovi. 

Kali bude otec, prezradil aj to, kedy bude svadba. Gratulujeme!

 

Zdieľaj 0 / 

Súvisiace články

Počúvaj Europu 2 v mobile

Mobilná appka je na stiahnutie free